На тернопільських будинках – Андрей Шептицький і Скрябін

Автор:     Опубліковано: 30 Серпня 2016 о 19:10    869 переглядів

Одразу двома муралами поповнився Тернопіль у свій День народження. На стіні будинку за адресою Брюкнера, 3 зобразили портрет митрополита Андрея Шептицького.

ВЕРОНІКА ДЯКОВИЧ, молодіжний міський мер Тернополя:

«Це людина, яка своїм прикладом, прикладом свого життя показала, що таке бути справжнім українцем, патріотом, християнином. Тобто, це людина, на яку багато інших, і молодих людей, в тому числі, ми вибрали таке, ще минулого року гарне місце – це центр міста, навпроти – Архикатедральний собор. Проект тривав довше, ніж ми планували, цілий рік, оскільки, якщо пам’ятаєте ескіз був нанесений ще минулого року».

Не вдавалось реалізувати проект відразу, бо тамтешні мешканці будинку мали кілька зауважень. До прикладу, хотіли, щоб малюнок загалом мав менше темних тонів.

ОЛЕКСАНДРА СТОПНИК, засновник фестивалю «артТЕРвізія»:

«Через розбіжності в побажаннях мешканців різних будинків, ми призупинили роботи. Цього року ми вже запропонували ескіз на обговорення мешканців, які були проти, вони обговорили між собою, внесли деякі поправки, побажання. Ми прислухались до них, зробили те, про що вони просили, врахували їхні побажання і спільно, в злагоді, в мирі, закінчили цей малюнок».

До речі, малюнок малювали художники з Одеси. Ще один мурал з’явився також в центрі, на вулиці Хмельницького, 43. Присвятили стіну солісту «Скрябіна» – Андрію Кузьменку.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Андрій Кузьменко був справді народним артистом. Його любили, поважали всі, його навіть називали совістю нашої епохи. Людиною, яка дійсно хотіла, щоб всі були щасливі, щоб всі посміхалися і дуже багато для цього зробив. Тому, я дуже дякую, Максим, безпосередньо Вам, організації «Файне місто», вам, хлопці – молодим художникам. Я думаю, що цю роботу треба продовжити, тому що воно дає місту додаткового, особливого шарму».

залишіть коментар