На Тернопільщині чоловік порізав дружину і її сестру

Автор:     Опубліковано: 18 Серпня 2016 о 19:05    836 переглядів

На початку цього тижня у Теребовлянську райлікарню у важкому стані, із чисельними ножовими пораненнями, доправили двох рідних сестер – 32-х та 30-ти років. За підозрою у вчиненні жорстокої різанини, поліцейські затримали 42-річного уродженця Криму. Він  – чоловік однієї із жінок.

АНДРІЙ ВОЙТОВИЧ, т.в.о. начальника слідчого відділу Теребовлянського відділу поліції:

«Підозрюваний в скоєнні даного кримінального правопорушення житель АР Крим, м. Севастопіль, раніше судимий за скоєння насильницько-майнових злочинів, а саме за скоєння грабежів. Судимий був два рази, два рази відбував покарання в місцях позбавлення волі, познайомився він з потерпілою саме в місцях позбавлення волі, і саме в місцях позбавлення волі вони офіційно зареєстрували свій шлюб».

ЄВГЕН, батько потерпілих:

«Та сварки були, він запивав, пив. Казав: «Поки я тебе не поріжу, то…». А вона не вірила, думала, що то шутки».

Як з’ясували правоохоронці, подружжя жило окремо, але напередодні ввечері, чоловік приїхав поспілкуватися із дружиною. У дім вона його не впустила.

АНДРІЙ ВОЙТОВИЧ, т.в.о. начальника слідчого відділу Теребовлянського відділу поліції:

«І наш підозрюваний залишився на вулиці ночувати. Падав дощ, несприятливі погодні умови, на ранок потерпіла відчинила двері. Після короткої розмови, схопив ніж, наніс численні ножові поранення потерпілій, побачивши, як вийшла на крики її сестра, він зрозумів, що саме сестра намовляє потерпілу в тому, що в них стосунки не складаються, наніс також численні поранення сестрі і спробував скритися з місця злочину. Однак проведеними заходами його затримано».

Медики констатують: стан жінок – важкий, але наразі стабільний.

МИХАЙЛО НИКИРУЙ, головний лікар Теребовлянської центральної районної лікарні:

«В 8:10 в приймальну діагностичного відділення центральної районної лікарні бригадою екстреної медичної допомоги було доставлено двох молодих осіб вкрай важкому стані з проникаючими ножовими пораненнями множинними, як живота, так і грудної клітки. Стан при поступленні був вкрай важкий в стані гіповолемічного шоку».

Підозрюваного арештували і оголосили йому підозру у скоєнні закінченого замаху на умисне вбивство двох осіб. Тепер він проведе за ґратами не один рік.

залишіть коментар