На Тернопільщині критична ситуація з пожежами в екосистемах

Автор:     Опубліковано: 10 Серпня 2016 о 19:14    653 переглядів

Ситуація з пожежами в екосистемі в області критична, зазначають в Управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій. Щодня пожежно-рятувальні підрозділи Тернопільщини понад двадцять разів виїжджають на гасіння сухої трави та її залишків.

СЕРГІЙ ДАНІЛІН, керівник прес-служби УДСНС в області

«Основною причиною даних пожеж є те, що «добрі господарі», після збирання урожаю на своїх присадибних ділянках спалюють сміття та стерню. Вогонь набирає обертів та перекидається на сусідні об’єкти. Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в області звертається до мешканців краю з проханням припинити практику спалювання пожнивних залишків».

Самовільні спалювання рослинності тягнуть за собою катастрофічні наслідки, кажуть надзвичайники. Мова йде не лише про матеріальні збитки, коли вогонь перекидається на великі сільськогосподарські поля чи помешкання. Зокрема, нещодавно в області через таку пожежу загинула людина.

 СЕРГІЙ ДАНІЛІН, керівник прес-служби УДСНС в області

 «Люди намагаються самотужки загасити полум’я, яке набирає обертів, і отримують опіки. Крім цього, маємо випадок у Збаразькому районі, коли після спалювання пожнивних залишків, було виявлено тіло місцевого жителя. Ймовірна причина загибелі отруєння продуктами горіння».

Наразі по даному випадку триває слідство.

 

залишіть коментар