На Тернопільщині забили до смерті бійця АТО

Автор:     Опубліковано: 19 Серпня 2016 о 19:41    721 переглядів

У Збаражі, на березі річки Гнізна, місцева жителька виявила тіло невідомого чоловіка.

оперативний працівник:

«Виїздом на місце події було виявлено труп місцевого мешканця, без постійного місця роботи, нижня частина тіла якого була занурена в воду. Даний труп було направлено в морг для проведення експертизи. Було встановлено, що це громадянин 1970 року народження, колишній, мобілізований боєць АТО».

Неподалік місця, де було знайдено тіло, правоохоронці виявили і знаряддя вбивства – палицю. Працівники експертизи також засвідчили, що травми чоловік одержав від ударів тупим предметом.

СНХ: ВОЛОДИМИР ГАКАЛО, батько загиблого:

«Подзвонив на міліцію, міліція сказала : – Скажіть признаки які в нього?Ну я сказав: з вусами і немає на правій руці мізильного пальця. А вони сказали, що він вже не живий. Приїжджав три рази у відпустку з АТО, був на передовій 11 місяців, а служив 15 місяців».

В ході розслідування, поліцейським вдалось встановили  особу підозрюваного у вбивстві.

ЮРІЙ КОЛБАЄВ, слідчий слідчого відділення Збаразького відділення поліції:

« Уродженець міста Збараж, на даний час зареєстрований в Тернопільському районі, який раніше відбував покарання за корисливі злочини, напередодні було вчинено ним ряд крадіжок акумуляторних батарей в автомобілях».

Зі слів очевидців, того дня підозрюваний і колишній боєць АТО  разом випивали.

свідок події:

 «Тут ми сиділи, розпивали спиртні напої, я побачив, як тут лежить той мужик, п’яний вже. Я сидів спиною, ось так. Щось в них там стався інцидент, взяв палку, десь так і так, разів 10.  Ну там  плюс-мінус, я не рахував, я після того, побачив це і пішов в сторону дому, вони лишилися вдвох».

 Правоохоронці зауважують, стан алкогольного сп’яніння та неподілені гроші і стали причиною конфлікту. Підозрюваного арештували, у скоєному він  зізнався.

залишіть коментар