На Тернопільщині закриють чотири школи

Автор:     Опубліковано: 17 Серпня 2016 о 19:13    406 переглядів

У зв’язку з недостатньою кількістю учнів, з 1 вересня в області закриють чотири початкові школи. Про це розповіли в обласному управлінні освіти.

ГАННА ЗВАРИЧ, заступник начальника управління освіти і науки ТОДА:

«Це є Поточанська ЗОШ І-ІІ ст. Бережанського району, школа І ст. села Білокриниця, Зборівського району, школа І ст. села Тростянець, Зборівського району і школа І ст. села Папірня, Теребовлянського району».

Крім того, два навчальних заклади  призупинять своє функціонування тимчасово.

ГАННА ЗВАРИЧ, заступник начальника управління освіти і науки ТОДА:

«Це школа І ст. село Харитонівці Заліщицького району і початкових класів у НВК Осниківської ЗОШ  І ст. – це дитячий садочок, Лановецького району».

Ганна Зварич пояснює, рішення щодо закриття або тимчасового призупинення діяльності шкіл прийняли місцеві ради. І додає, як тільки там з’явиться достатня кількість учнів, школи відчинять двері.

А поки, дітей із навчальних закладів, які потрапили під оптимізацію, переводитимуть у школи найближчих сіл.

Щодо вчителів, то питання з їхнім новим  працевлаштуванням вирішується. Наразі їм пропонують, як альтернативу, роботу у сусідніх сільських навчальних закладах.

 

 

 

  • Краще в вже звільниди Хому О.З., начальника управління освіти і науки, та Петровського О.М., директора ТОКІППО, за спільний розвал освіти на методичної роботи в області.

залишіть коментар