Неподалік Тернополя загадково зник хлопець

Автор:     Опубліковано: 9 Серпня 2016 о 18:44    638 переглядів

Вийшов з води і… зник. Допомогти у пошуках тернополянина Андрія Цюрпіти просять його рідні та друзі. 27-річний чоловік зник 6-го серпня. Того дня він відпочивав з друзями на березі Тернопільського ставу, неподалік Білецького мосту. В певний момент ті втратили його з поля зору.

АЛЯ ТЕЛЕЙКО, подруга Андрія Цюрпіти:

«В мене і ще в одного знайомого був День народження, ми святкували. Полізли в воду, всі разом. Поки ми були в воді, він вийшов на хвилин 5 раніше від нас з води. І пішов, куди – не бачили. Спочатку думали, що відійшов в туалет, уваги зразу не звернули на те, що він пропав. Пройшло півгодини, година. Ми почали його шукати, своїми силами».    

Подруга запевняє, чоловік був тверезим. Самостійні пошуки не дали результатів, відтак, молоді люди викликали поліцію. Шукали Андрія кінологи, а згодом – і водолази. Втім, досі його доля залишається невідомою.

АЛЯ ТЕЛЕЙКО, подруга Андрія Цюрпіти:

«Він сам по собі дуже спокійна, дуже щира людина. Від нього взагалі ніхто такого не чекав, що він десь може отак пропасти. Всі просто в шоці, і не знають навіть, що уявити. Тим більше, якби він якісь речі, телефон чи гроші взяв з собою, а він пішов в одних плавках, пропав. Босоніж, без речей, без телефона, без грошей, без нічого».     

АНДРІЙ ВАСИЛИК, головний спеціаліст сектору комунікації ГУ НПУ в області:

«За даним фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 115, частина 1. Зараз працівники поліції  опитують всіх людей, які могли бачити чи бути присутніми в цей момент, коли ця група молодих людей відпочивала. Також опитуються жителі села Біла».

Правоохоронці просять усіх, хто впізнає чоловіка чи має якусь інформацію, повідомити на лінію 102. Розповісти, якщо щось відомо просять також рідні та друзі Андрія Цюрпіти.

 

102

097 843 22 27 – Аля Телейко

залишіть коментар