Патріотичний проект ІНТБ вийшов на великий екран

Автор:     Опубліковано: 25 Серпня 2016 о 19:20    385 переглядів

«Ті, хто вірить в Україну» – проект, створений до 25-ї річниці Незалежності України телеканалом ІНТБ.  Автор та ведуча – Олена Герасименко переконує: працювати над ним було приємно, легко і цікаво.

ОЛЕНА ГЕРАСИМЕНКО, автор і ведуча проекту «Ті, хто вірить в Україну»:

«Проект специфічний, особливий: 25 років незалежності, 25 тернополян про віру в Україну, про віру в наше спільне завтра, про те, якими ми можемо бути щасливими вже зовсім незабаром. В мене таке враження, що я прочитала сто книжок. Відверто. Тобто, кожна людина, з якими я спілкувалася, засіяла в мене стільки різної інформації, стільки різних зерен – я тепер почала дивитися, скажу відверто, по-іншому на свою країну».

Ті, хто вірить в Україну, теж прийшли у Палац кіно подивитись на себе. Наші герої запевняють, що своїм досвідом та думками ділилися щиро.

НАТАЛКА МИХНО, письменниця, учасниця проекту «Ті, хто вірить в Україну»:

«Ідея цікава. Дуже цікава. І, я думаю, що вона і не тільки цікава, вона ще й корисна, тому що ті люди, які вірять в Україну, поділяться своєю вірою, своїм прикладом життєвим, і, я думаю, що обов’язково захоплять інших людей також тією вірою».

СЕРГІЙ СТЕПАНІВ та  ІРИНА МУЗИКА,  гурт «Фіра», учасники проекту «Ті, хто вірить в Україну»:

«Цей проект для того, щоб люди задумалися. Тому що над такими речами, які є на поверхні, ми, як правило, не задумуємся. Коли ти здоровий – ти думаєш, що так має бути, коли біля тебе близь, коли все гаразд. Коли мир – ти думаєш, що так має бути, ти не можеш уявити, що щось буде по-іншому. Одне з таких величезних плюсів цього проекту – це те, що люди над цим просто задумуються.  І приміряють себе, що є незалежність для мене, і взагалі усвідомлення, що ми живемо в незалежній країні. І таке співставлення себе, свого життя і життя цілої країни».

СЕРГІЙ СТЕПАНІВ та  ІРИНА МУЗИКА,  гурт «Фіра», учасники проекту «Ті, хто вірить в Україну»:

«Я думаю, що незалежність нам треба ще до кінця вибороти, треба ще прикласти максимум зусиль від кожного українця і від кожного з нас, щоб ми на свому місці робили все, що можемо, максимально, і бути постійно тут, не втікати з країни. Робити для країни, для людей для себе».

Інші учасники проекту акцентують увагу глядачів на тому, що з екрану з ними спілкуються такі ж, звичайні люди. І кожен може і має зробити щось для того, щоб життя в Україні ставало кращим.

МИХАЙЛО ЗУБИК, представник Нацради з питань телебачення і радіомовлення в області, учасник проекту «Ті, хто вірить в Україну»:

«Я переконаний, що цей проект побудований найголовніше на щирості і відкритості. Починаючи, я так думаю, від задуму авторського і до виконання тих людей, суджу по собі, хто брав участь, хто давав ці інтерв’ю. справді, відкриваєш сам для себе дуже багато, заглядаєш в себе так глибоко, як, мабуть, не часто раніше заглядав».

ЛІЛІЯ ПРОЦЬ, чемпіонка світу, громадський діяч, учасниця проекту «Ті, хто вірить в Україну»:

«Мені приємно, що мене запросили. Все-таки в 25 чоловік попасти, тому що в Тернополі дуже багато людей, які вірять в Україну і, звичайно, що було приємно. Суть проекту – не дивлячись ні на що, не дивлячись ні на кого, вірити в першу чергу в себе, в своїх друзів, знайомих і вірити що в Україні є і буде найкраще».

В сучасному українському суспільстві і, зокрема, на Тернопільщині, є чимало людей, до думки яких варто дослухатися, тих, хто не лише вірить в Україну, а й є достойним прикладом для наслідування. У цьому переконались глядачі, котрі прийшли на перегляд проекту у Палац Кіно.

РУСЛАНА СТАСИШИН:

«Ці фільми, які ми сьогодні переглянули, п’ять – потрібно, щоби переглянув кожен українець. Нехай, якщо не кожен українець, то кожен житель Тернопільської області. Тому що це люди, яких ми знаємо, це люди, які ходять поруч з нами, які усміхаються нам, з якими ми вітаємося. Мені приємно, що цей проект розкриває таких українців, які вони є насправді».

НАТАЛІЯ ДАЩЕНКО:

«В цьому проекті є дуже багато висловлених думок людьми запрошеними, які кожному суголосні, і мені, в тому числі. Мені здається, що це я могла б так сказати, але мені, можливо, не вистачає чогось, щоб так сказати. А ці люди потрапили на екран і хай багато інших їх почує, приміряє їхні думки до себе і, можливо, зробить так, як там сказано або ще й краще».

До кінця тижня у Палаці кіно будуть транслювати по п’ять нових серій телепроекту щодня. Початок о 16-ій годині. Вхід вільний.

 

залишіть коментар