Тернопільські рятувальники вже протягом доби контролюють 2 пожежі

Автор:     Опубліковано: 17 Серпня 2016 о 19:14    643 переглядів

Вчора в другій половині дня рятувальники отримали повідомлення про пожежу на сміттєзвалищі в селі Малашівці, Тернопільського району. Площа горіння займала близько 500 квадратних метрів.

ВІТАЛІЙ ПОВОРОЗНИК, начальник Тернопільського міського відділу управління ДСНС в Тернопільській області:

«На гасіння пожежі була залучена основна одиниця пожежної техніки – це автоцистерна першої пожежно-рятувальної частини, а також долучалися додаткові сили та засоби, а це: екскаватор, 2 самоскиди, бульдозер і великоємкісна автоцистерна для підвозу води, об’ємом 40 метрів кубічних. Загрози перекидання вогню на місце основного складування твердих побутових відходів немає».

На даний момент там все-ще працюють пожежно-рятувальні підрозділи. Ще одна пожежа, повідомляють в управлінні ДСНС спалахнула вчора ввечері на Микулинецькій Бічній в Тернополі.

СЕРГІЙ ДАНІЛІН, керівник прес-служби УДСНС в Тернопільській області:

«Прибувши на місце черговий караул розвідкою підтвердив факт горіння сухої рослинності. Орієнтовна площа займання складала 300 квадратних метрів. Складність гасіння даної пожежі полягала в тому, що місцевість є болотистою і рятувальникам, а також техніці важко дістатися до осередку загорання. Проте ситуація є контрольованою, рятувальники, дотримуючись всіх правил безпеки тримають пожежу під контролем».

Загрози поширення вогню на сусідні будівлі немає, запевняють рятувальники, які працюють на місці.

залишіть коментар