Тернопіль співпрацюватиме з польським містом Єленя Ґура

Автор:     Опубліковано: 29 Серпня 2016 о 19:03    354 переглядів

Тернопіль співпрацюватиме ще з одним польським населеним пунктом. Відповідний протокол про наміри підписали тернопільський міський голова Сергій Надал та президент міста Єленя Ґура Марцін Завіла.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Стало доброю традицією саме в День міста підписувати угоди про партнерство з містами з інших країн. Ми надзвичайно цінуємо ту добру співпрацю, яка склалася з містами Польщі. Дуже багато ідей, які впроваджуються в Тернополі, ми взяли саме завдяки тому, що бачили щось подібне чи в Польщі, чи в Батумі, чи в інших наших містах-партнерах. Тому, ми сподіваємося, що підписання угоди з містом Єленя Ґура  також тільки додасть місту Тернополю, додасть і в плані культурного обміну, і в плані молодіжного обміну, і в плані обміну інформацією, залучення нових інвестицій, залучення і участі в нових спільних проектах. Я бажаю, щоб ця співпраця була не лише на папері, а була дійсно плідною і приносила результати двом містам».    

МАРЦІН ЗАВІЛА, президент міста Єленя Ґура (Польща):

«Моєму візиту передував візит підприємців міста Єленя Ґура. Студенти економічного університету з Тернополя та Єленьої Ґури співпрацюють уже понад 5 років. Дуже часто буває, коли мери міст підписують договори, вони думають, що будуть робити. А в нас така ситуація, коли мешканці наших міст мають добрий контакт між собою».   

Народний депутат України Роман Заставний переконаний: підписання такого протоколу – це ще один крок до євроінтеграції.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Це підтвердження того, що є інтеграційні такі процеси, які відбуваються на рівні міст. Вони трансформуються обов’язково в загальноєвропейську інтеграцію. Я думаю, що це добрий такий посил для бізнесменів, які представляють Єленю Ґуру сьогодні, присутні в нашому місті. Вони можуть ознайомитись, чим живе наша область, чим живе Україна, інвестувати в певні проекти. Так само і добра співпраця може бути навпаки, інвестування, реалізація певних проектів, спільних проектів, які будуть мати місце на території Польщі».    

 

 

 

залишіть коментар