Тернополян закликають долучатися до проекту «Здоровим бути модно»

Автор:     Опубліковано: 5 Серпня 2016 о 19:33    734 переглядів

 

Щонеділі на острівку Чайка чемпіонка світу Лілія Проць, організовує спортивні руханки. Розповідає, люди цікавляться такими заняттями, для прикладу, нещодавно на мікрорайоні «Аляска» така ініціатива зібрала 150 дітей. Тому, щоб популяризувати здоровий спосіб життя вона організовує проект «Здоровим бути модно», під гаслом «Тернопіль починається з тебе». Спортсменка закликає тернополян різного віку збиратися в оздоровчі групи по бігу, скандинавській ходьбі, ранковій гімнастиці, йозі, фітнесу.

ЛІЛІЯ ПРОЦЬ, організатор проекту «Здоровим бути модно»

«В нас є всі умови. В нас місто зелене, в нас є парки, на сьогоднішній день міська влада зробила більш-менш можливими заняття: є вже декілька сучасних універсальних спортивних майданчики, є старі майданчики трошки теж підремонтували, підкрасили, є вже ноу-хау – це вуличні тренажери. Тобто займатися в нас є де».

Лілія Проць пояснює, заняття повинні бути не одноразові, а систематичні.

ЛІЛІЯ ПРОЦЬ, організатор проекту «Здоровим бути модно»

 «Якщо ми створимо ці всі групи більш-менш в різних мікрорайонах міста плюс десь в парках, хочеться роботи, для зацікавленості, для інтересу, для того щоби сім’я здружилася і стала якась така сильніша, і міцніша, і для них появився такий дух, і діти бачили, і брали приклад з батьків, хочеться якісь битви, батли робити, якісь такі змагання чи між мікрорайонами».

Ще однією ініціативою даного проекту є інноваційні уроки фізкультури. До слова, тернопільська 28 школа вже погодилася до неї приєднатися.

ЛІЛІЯ ПРОЦЬ, організатор проекту «Здоровим бути модно»

 «На уроках фізкультури ми також хочемо: воркаут, черлідинг, бодібалансу, стропу поставити, йогу, тобто багато таких ізюминок, цікавинок, щоб вони от якраз були. Відновлюємо руханки перед уроками».

Всіх, хто зацікавився і хоче долучитися, Лілія Проць просить звертатися до неї у соціальні мережі.

 

 

залишіть коментар