Триває набір абітурієнтів у вищі військові навчальні заклади

Автор:     Опубліковано: 11 Серпня 2016 о 19:07    252 переглядів

В обласному військкоматі закликають випускників вступати у вищі військові навчальні заклади. вступати у вищі військові навчальні заклади. Вступна кампанія триває до 14 серпня. А для проведення конкурсного відбору встановили додаткові строки.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

 «З 15 по 18 серпня будуть проводитися додаткові вступні іспити. І 19 серпня буде визначено результат. В кожному районі є створений військовий комісаріат, будь ласка, всіх бажаючих звертатися у військовий комісаріат по місці проживання. Вони дуже швидко, буквально за день-два, готують документи і готові абітурієнти відправити для вступу у вищі військові навчальні заклади».

До лав Збройних сил України потрібні фахівці різних галузей, пояснює Володимир Катинський. Абітурієнти мають чималий вибір спеціальностей. Від фахівців з управління військами та озброєнням, льотчиків та штурманів, до фахівців з культурно-виховної, просвітницької роботи та організації дозвілля у військах, програмної інженерії, правознавців, журналістів, перекладачів. І це ще далеко не вись список напрямків навчання, які пропонують у військових вишах.

 ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

 «Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації (м. Київ). Факультет військової підготовки Національного політехнічного університету «Харківський політехнічний інститут». Національний університет ім. Тараса  Шевченка (м. Київ). Ну і зазвичай, Академія Сухопутних військ (м. Львів). І Військова академія (м. Одеса)».

Нагадаємо, навчання у вищих військових навчальних закладах безкоштовне.

залишіть коментар