У футбольному протистоянні зійшлися ветерани-аматори Тернопільщини

Автор:     Опубліковано: 1 Серпня 2016 о 18:47    750 переглядів

 

Любителі і ветерани футболу, ті кому за сорок, двічі на рік сходяться у протистоянні за Кубок «Ветеранів-Аматорів Тернопілля». Цього разу турнір з міні-футболу у місті відбувся вже вчетверте.

ОЛЕКСАНДР САЛІЙ, організатор Кубка «Ветеранів-Аматорів Тернопілля»

«Цей турнір ми спонтанно організували для наших футболістів-ветеранів, які, як кажуть, закінчили свою професійну футбольну діяльність, але продовжують грати у футбол, але по площадках, по різних стадіонах. І таке бажання було їх всіх зібрати. І не тільки тернопільських, бачите наш турнір зараз виріс, до нас приїжджають з області».

Як і в попередні рази, турнір благодійний.

ОЛЕКСАНДР САЛІЙ, організатор Кубка «Ветеранів-Аматорів Тернопілля»

«Я представляю українську спільноту у Великобританії, так як я сюди дуже часто їжджу, і ми помагаємо нашим солдатам. На даний момент ми пригнали вже п’яту машину і сьогодні ми будемо передавати батальйону «Збруч». Перших дві машини пішли батальйону «Донбас» і три машини ми передали на батальйон «Збруч».

При підготовці до турніру кожен з організаторів мав своє завдання. Поки Олександр Салій закордоном готував подарунки і призи, Богдан Антонів, головний суддя змагань, збирав команди. Розповідає, було не складно, адже долучилися минулорічні учасники і кілька нових. У цьому турнірі взяли участь три команди із області.

 БОГДАН АНТОНІВ, організатор Кубка «Ветеранів-Аматорів Тернопілля», головний суддя турніру

«Я бачу, що зараз йде розвиток цього тому, що ми починали з шести команд, вже на сьогоднішній день  – десять. Нова команда появилася: друзі з «Чалдаєва», так вулиця Чалдаєва, знаєте у нас в Тернополі. Вони грають на майданчику і на сьогоднішній день ця команда зараз грає у півфіналі».

Тернопільську команду «Зоря» можна назвати старожилами турніру, участь у ньому футболісти-амотари беруть від початку.

ВАСИЛЬ ПУШКАР, капітан команди «Зоря»

«З 95-го року ми збираємося на такому самому футбольному полі, тільки на центральному стадіоні. І одні, вже старші, йдуть, молодші приходять. Ми так стабільно на протязі кожної суботи граємо з пів 2-ї до пів 4-ї на центральному стадіоні».

Хоч футбольна фортуна команді не посміхнулась і вона стала однією із аутсайдерів змагань, однак пан Василь запевняє, гравці не засмучуються, за призове місце боротимуться наступного разу.

ВАСИЛЬ ПУШКАР, капітан команди «Зоря»

«Саме головне, що ми зустрілися, саме головне, що ми побачили друзів, дуже багато люди з-за кордону поприїжджали. Вон, взяти команду «Агропродсервіс», подивіться на бойцов. Там дуже багато хто-звідки приїхав, з Казахстану, бачу люди приїхали: звідтам, звідтам. Це приємно, приємно зустрічати, поспілкуватися з ними».

Дехто ж з гравців у турнірі взяв участь вперше і переміг у номінації «Наймолодший гравець», цього разу їх двоє: Петро та Ігор Бадло.

ПЕТРО БАДЛО, гравець команди «Агропродсервіс»

«Зібралися пограти просто у своє задоволення, дуже багато колишніх футболістів, любителів футболу. Дуже приємно, коли така аудиторія збирається зі всього міста і області. В даний момент, в цьому році, то я перший раз граю, бо мені тільки 40, а тут тільки після 40-ка».

На попередніх змаганнях першість виборола команда, за яку грає Петро Бадло. Футболіст запевняє, цього разу на гірший результат не розраховують.

 ПЕТРО БАДЛО, гравець команди «Агропродсервіс»

«Поки виграємо всі матчі, вже добре. – То ви на перше місце претендуєте?- Обов’язково, тільки так. Ми заради цього тільки і зібралися, щоб претендувати на перше місце».

Так і сталося. У фіналі команда Петра Бадла з рахунком 4:1 обіграла команду-новачка «Чалдаєва» і знову стала чемпіоном турніру. Учасників змагань відзначили у кількох номінаціях. Як зазначалося раніше, головний подарунок організатори підготували для батальйону «Збруч» – позашляховик.

залишіть коментар