У кременчанина найсильніші руки в світі

Автор:     Опубліковано: 3 Серпня 2016 о 19:03    863 переглядів

Підлітком, цілеспрямованим одинадцятирічним хлопцем Андрій Пушкар вперше прийшов у спортивний зал. Про те, що в майбутньому  стане чемпіоном світу відразу ж заявив батькові. Роки наполегливої праці, талант, сила духу і невичерпна віра в себе його до цього таки привели.

Нещодавно спортсмен взяв участь у змаганнях, які відбулися в Лас-Вегасі. Там  зібралися всі найсильніші професійні борці світу з армреслінгу надважкої вагової категорії.   Попри усі труднощі, з якими спортсмену довелось зіткнутися, пояс чемпіона все ж вдалося вибороти саме нашому земляку.

АНДРІЙ ПУШКАР, офіційний чемпіон світу з армреслінгу серед професіоналів у надважкій вазі:

 «Система армфайт трошки  відрізняється  від чемпіонатів Європи та світу, оскільки ти маєш одного суперника і борешся з ним 6 поєдинків, в боксі 12 раундів, в армреслінгу -6.  Це набагато складніше, оскільки крім сили ще треба мати витривалість, встигати відновлюватись між поєдинками, оскільки перерва між поєдинками – 2 хв. Тобто, ти можеш бути надзвичайно сильним, але якщо тобі не хватає витривалості, 1-2 раунд і суперник тебе додавить».

На цьому не легкому  поєдинку за титул чемпіона світу,  суперником Андрія Пушкаря став рукоборець  із Казахстану – Дмитро Трубін.

АНДРІЙ ПУШКАР, офіційний чемпіон світу з армреслінгу серед професіоналів у надважкій вазі:

«Надзвичайно сильний, талановитий атлет, молодий – 27 років, надзвичайно перспективний, дав мені гідний супротив, в запеклих сутичках ми біля 10 хв. з ним боролись, ні я його не міг побороти, ні він мене, але все-таки технічно я здобув перемогу. Але було багато питань і для того, щоб вирішити ці питання, було вирішено провести додатково – армфайт».

Після здобуття найвищого титулу в світовому армспорті, Андрій Пушкар взявся до щоденних тренувань ще наполегливіше. Адже має на меті брати матчі-реванші з суперниками, яким колись поступився.

 

 

залишіть коментар