У Литву поїхали відпочивати діти учасників АТО

Автор:     Опубліковано: 18 Серпня 2016 о 19:07    592 переглядів

25-ть дітей військовослужбовців АТО з Тернопільщини поїхали відпочивати до Литви. Приймуть їх у Туаразькому  повіті. Програма поїздки досить насичена. Впродовж десяти днів школярі відвідають чимало литовських міст, ознайомляться з культурою та звичаями іншої країни. Матимуть нагоду розповісти і про Україну.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Тауразький повіт – це повіт-партнер Тернопільської області, нам приємно, що на економічному форумі, який відбувався в травні місяці, ми підписали угоду про співпрацю і як бачите, співпраця не тільки відображається в питаннях співробітництва в сфері місцевого самоврядування,  економічних відносин, а й також відображається в гуманітарних проектах, зокрема, в необхідності оздоровлення наших дітей, дітей учасників АТО.  Кошти меценатські, основні видатки наші, пов’язані з транспортуванням, доїзду дітей, все решту – приймаюча сторона».

Такі гуманітарні проекти в області реалізовують  впродовж останніх двох років. За цей час, за кордоном побували більше як три сотні  дітей учасників АТО. Групи школярів  вже відвідували Угорщину, Хорватію та Польщу.

ТЕТЯНА ШПІРАК:

«Ми їдемо не просто відпочити, ми їдемо, щоб розказати людям, прославити нашу країну, розказати, яка вона насправді, тому, я надіюсь, що буде дуже багато хороших та позитивних вражень».

ХРИСТИНА КРАВЧУК:

«Думаю, що буду мати багато спогадів і вражень різних, багато чого мене зацікавить, буду мати багато чого розповісти своїм друзям і однокласникам. – А про Україну що будеш розказувати?   Україна – це моя держава, яку я дуже сильно люблю, і можу за неї відстояти. Я бажаю, щоб на ній завжди був мир, були щасливі люди і не проливалась кров».

ДЕНИС ШВЕД:

«Хочу розслабитись, віддихнути від школи, побачити нових вражень».

СОФІЯ ФИДРИН:

«Хочу багато подивитися на культуру і як вони там живуть».

ВІТАЛІНА ФИДРИН:

«Хочу відпочити перед школою – Що будеш розказувати про Україну?  Буду розказувати, що дуже гарна країна і щоб взяли в Європу».

До слова, такі програми відпочинку для дітей військовослужбовців АТО  втілюватимуть і надалі. Зараз ведуться переговори щодо подорожі дітей до Грузії.

 

 

 

 

 

 

 

залишіть коментар