У парку «Топільче» протестували нові велодоріжки

Автор:     Опубліковано: 31 Серпня 2016 о 21:04    731 переглядів

На велосипеді. На двоколісного пересів міський голова Сергій Надал під час ранкового об’їзду Тернополя. Спільно з велоактивістами він випробовував у парку «Топільче» нові велодоріжки. Нагадаємо, їх облаштували там після ремонту пішохідної зони від центрального фонтану та екстрим-парку.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сама доріжка зроблена добре, але є поруч пішохідна доріжка і велосипедна доріжка, є необхідність зробити розмежування, поставити додаткові дорожні знаки, які будуть показувати, де прохід для пішохода, де проїзд для велосипедиста. Крім того, зразу видно, що тут доріжка чітко відокремлена, а попередні пішохідні ділянки не мають відокремлення. Тобто, є необхідність зробити нові доріжки велосипедні, з’єднати повністю до ринку Шептицького, також цю алею фонтанів і на перпендикулярній алеї, для того, щоб чітко розмежувати, де буде пішохід, де буде велосипедист, тому що зараз ще люди путаються».

Із такими пропозиціями погоджуються і велоактивісти.

АНТОН ОДОБЕЦЬКИЙ, голова Асоціації велосипедистів Тернопілля:

«Покаталися дуже класно, дуже гарна ініціатива Сергія Віталійовича.  Єдине що, треба позначити знаками, щоб люди знали, що тут велодоріжка, а не просто якась ділянка дороги».

ПАВЛО ЛОТОЦЬКИЙ, адміністратор групи у соцмережі «Тернопільські велопокатушки»:

«Так загалом, це дуже добре, що в Тернополі зявляються такі речі, що велосипедний рух отримує певну підтримку».

Зазначимо, що у Тернополі вже є велодоріжка у парку Шевченка – вздовж набережної до «Циганки». Зупинятись на цьому місто не планує. Облаштовувати велозони будуть і далі.

залишіть коментар