У Тернополі додатково встановили 20 лавочок

Автор:     Опубліковано: 11 Серпня 2016 о 19:05    351 переглядів

Тернопіль – місто для життя і … для відпочинку. В управлінні житлово-комунального господарства кажуть, сьогодні активно працюють над збільшенням рекреаційних зон в обласному центрі.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник відділу благоустрою та екології міського управління ЖКГ:

«Існує таке поняття як рекреація, якщо ви проходите відпочинковою зоною, вам дуже добре: тінь, дерева, бруківка, але якщо немає лавочки, то психологи кажуть, що на 70%  падає вся рекреація. Тому зроблено було спеціально 20 лавок і було розставлено на Сагайдачного і на бульварі Чорновола і дуже цікавий момент, ми попали чітко в «десяточку», що мається на увазі? Ми тільки їх розставили, ще не приварили лавки, як вже  люди на них сиділи, іншого підтвердження нашого бачення – немає».

Працюють сьогодні і над реконструкцією раніше встановлених лавок. Наприклад, зараз оновлюють їх, біля тристороннього годинника, що на бульварі Шевченка. Роботи планують завершити до кінця тижня.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник відділу благоустрою та екології міського управління ЖКГ:

«На жаль, на стільки сильно було знищено це деревяне покриття, що там тільки на ньому не писали. Тому реставрувати на місці неможливо, тому це все зняте, зараз шліфується, де неможливо, викидається і ставиться нове, і ми зараз будемо мати вже повністю оновлені лавочки, дерев’яне покриття і потім поступово йдемо на інші лавки, бо ми бачимо що також поломані багато лавок, потім перейдемо на лавки кохання, які біля Катедри, з серцями».

На цьому комунальники не зупинятимуться, наразі замовили ще два десятки лавок, їх встановлять там, де є потреба. Біля кожної розмістять і урни для сміття. Олег Соколовський планує, що за рік-два у Тернополі не буде такого мікрорайону, де бракуватиме лавочок. У свою чергу комунальники просять бережно ставитись та не нищити майно міста.

 

залишіть коментар