У Тернополі двоє чоловіків силою споїли 11-річну дівчинку

Автор:     Опубліковано: 12 Серпня 2016 о 19:04    641 переглядів

11-го серпня близько 15-ї години тернопільські патрульні виїхали  на вулицю Гайову. До правоохоронців звернулись працівники колії і поскаржились на те, що їм заважають працювати особи, які розпивають алкогольні напої.

ЮРІЙ ЗАЛЕСЬКИЙ, інспектор роти №2 УПП в м. Тернопіль:

«Приїхавши на місце події виявили дівчинку, яка лежала, біля неї була калюжа блювотиння. Вже пізніше медики встановили, що дівчинка була в стані алкогольного сп’яніння. Зі слів працівників колії були якісь невідомі особи. Працівники викликали поліцію, невідомі особи покинули місце».

Патрульні розповідають, привели дівчинку до тями та викликали швидку.

ЮРІЙ ЗАЛЕСЬКИЙ, інспектор роти №2 УПП в м. Тернопіль

«Скоро приїхала швидка допомога, доправили в обласну дитячу лікарню. Ну, і пізніше вже розшукали матір даної дівчинки. Дівчинка приблизно 10-11 років віку. Вона ще добре не відійшла була від того стану, але розказувала, що вони там  з сестрою десь  там гуляли і пізніше, поки сестра її відійшла десь в туалет, якісь 2 невідомих осіб приблизно від 45 до 60 років тримали її за руки і за ноги і споювали її алкогольним напоєм, а саме – горілкою. Пізніше там, як працівники колії виявили, що один хотів її забрати, почув, що приїде поліція – він зразу з місця події втік».

Патрульні передали матеріали справи працівникам Тернопільського відділу поліції. Наразі правоохоронці встановлюють обставини даної події.

залишіть коментар