У Тернополі готуються до святкування 25-річниці Незалежності України

Автор:     Опубліковано: 11 Серпня 2016 о 19:05    396 переглядів

Тернополян та усіх гостей міста запрошують не лише відвідати заходи, присвячені 25 річниці Незалежності, але й взяти  у них участь. В обласному центрі  підготувати чималу святкову програму. Розпочнуться заходи у День Державного Прапора – 23 серпня.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв:

«Звертаюсь до всіх тернополян підтримати таку загальноукраїнську ідею – «Прапор у твоєму вікні» і незабути, що прапори вішаються не тільки  на державних установах, не тільки прапори вішаються на майданах, під час якихось подій, а прапор перш за все ідентифікація тебе як українця».

На Театральному майдані о 10:00 розпочнеться урочиста церемонія  та підняття Державного прапора України, далі з  нагоди 25 річниці Незалежності відбудеться  покладання квітів. Також напередодні, 22 серпня,  на Тернопільському ставі розпочнеться Чемпіонат Східної Європи з аквабайку.

 ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв:

«Будуть деякі родзинки, ви станете свідками, адже всі школи, всі учбові заклади  прийняли участь в такому цікавому квітковому флешмобі, вони зробили клумби біля своїх навчальних закладів і ми їх хочемо сфотографувати, щоб все місто побачило, як наші діти вшановують 25-річчя Незалежності».

З нагоди Дня народження України, 24 серпня, запланували чимало виставок, спортивно-розважальних заходів, зустрічей, концертів, фестивалів, а також молодіжну вечірку просто неба.До слова, 24 серпня  о 16:00 у Палаці Кіно відбудеться прем’єрний показ телепроекту «Ті, хто вірить в Україну», створений телеканалом ІНТБ.

залишіть коментар