У Тернополі працює лише 6 паркоматів

Автор:     Опубліковано: 5 Серпня 2016 о 19:34    395 переглядів

Відповідно до законодавства всі парковки повинні бути обладнані паркоматами, зазначають в міському управлінні патрульної поліції.

ОЛЕГ СОРОКОВИЙ, заст. начальника УПП в м. Тернопіль:

«Зараз, як такого, паркувальник не виконує завдання щодо збору коштів – не має права виконувати завдання щодо збору коштів. Паркувальник для того, щоб допомогти громадянину запаркуватись, направити його до паркомату і простежити, щоб споживач оплатив кошти за паркову в повному обсязі, тобто, пояснити як йому користуватись тим паркоматом. Збір коштів, чи з касовим апаратом, чи без нього – являється незаконним».

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Цей Закон не можна трактувати однобоко. Ну, наприклад, так, як в даному випадку протрактувала поліція, що тут є законно, тут незаконно і так далі. Ми маєм сьогодні рішення сесії міської ради, де затверджені місця під платне паркування. Ми маєм сьогодні там схеми, де чітко визначені метри квадратні. Ми також маєм рішення сесії міської ради по встановленні коефіцієнту».

В міському управлінні транспорту запевняють, паркомати встановлюють, як тільки є така фінансова можливість. Але обладнати всі парковки такими приладами відразу – змоги немає. Натомість, в управлінні патрульної поліції зазначають, якщо на платній парковці працює паркувальник, і вимагає оплатити стоянку йому, то водії мають право звертатися в поліцію.

ОЛЕГ СОРОКОВИЙ, заст. начальника УПП в м. Тернопіль:

«Зараз, по великому рахунку, всі інші парковки, без паркоматів, вони є незаконні. Громадянин звернувся на лінію 102 про те, що громадянин вимагає з нього кошти за те, що він запаркувався. Тобто, ми, патрульна поліція, прибула на цей виклик, задокументувала цей виклик, задокументувала цього паркувальника, передала всі матеріали справи слідчому в міський відділ поліції, буде з ним займатися слідчий».

В свою чергу, в міському управлінні транспорту зазначають, в законодавстві про паркування є суттєві недоліки.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Законодавець все виписав: і формулу, і проведення конкурсів, і сплати, і так далі. Але от є проблема в недосконалості сьогодні цього законодавства. Законодавець не виписав яку відповідальність несе водій, який не сплатив за паркування».

Наразі, в Тернополі працює 6 паркоматів, зазначають в міському управлінні транспорту, комунікацій та зв’язку.

  • все це окозамилювання. самі агресивні паркувальники біля базару.за відмову оплатити стоянку мені цвяхом продерли весь бік машини , при цьому що автомобіль із ззнаком інваліда.поліцейські повинні гнати та арештовувати таких паркувальників а на ділі все навпаки .

залишіть коментар