У Тернополі урочисто відкрили спортивний майданчик

Автор:     Опубліковано: 30 Серпня 2016 о 19:06    883 переглядів

Під час відкриття оновленого спортивного майданчика мешканці ОСББ «Довженка, 6а» влаштували ціле свято з розвагами та музикою.

ОЛЕСЯ ЧВАНКІНА, голова ОСББ Довженка, 6а

«Спортивний майданчик ми зробили вже більше п’ять років назад зусиллями власного будинку. Тобто, ця клітка, і в нас було покриття з гранітної крошки, це було все за кошт наших мешканців. Але оскільки будинок почав заселятися такими швидкими темпами і дуже багато дітей. В нашому будинку проживає 70 дітей віком до 18-ти років і стала потреба в хорошому покритті. Плюс до наших дітей приходять гості – мешканці інших будинків, їхні друзі. А гранітна крошка давала дуже багато пилу, взагалі була некомфортна».

Після перемоги ОСББ «Довженка, 6а» у проекті «Найкращий будинок зразкового утримання», облаштування спортмайданчика штучним покриттям стало подарунком від місцевої влади.

ПАВЛО, МАТВІЙ, ІГОР

«Чи вам сподобалося оновлення? – Так. Дуже. Так-так. – А чим? – Тим, що тепер коли ти падаєш, то ти не розіб’єш собі коліно чи ногу. Коли камінці, то можна було легко собі ногу роздерти, розбити. – А часто у футбол граєте? – Так. Дуже. Подібне є хіба на бульварі. А саме більше є тільки в центрі. – Але вам далеко було туди їздити? – Так. – А що ще хочете щоб доробили? – Пофарбували, де аути, де середина поля, де вихід».

Розмітку на полі також обіцяли невдовзі дофарбувати. Наразі оновленнями тішаться, як малеча, так і дорослі.

 АРТЕМ

«Я люблю футбол, но я ше трохи не знаю, прийшов вчитися, в мене навіть капці нові. Мені сильно хочеться вже пограти на ньому лови».

ОЛЕСЯ ЧВАНКІНА, голова ОСББ Довженка, 6а

«Це стимулювало наших мешканців бути більш дружніми, тому що от наш будинок кожного вечора на 7 годину ми організовуємо волейбольні змагання. І всі чоловіки нашого будинку, хто хоче, має бажання, виходить грає у волейбол. Це дуже гарний вихід і приклад для молодшого покоління».

А те, що мешканці дружні, і до справи долучаютьcя спільно, помітно і по розважальних заходах, які вони організували у честь оновлення спортмайданчика. Малеча брала участь в естафетах та іграх, дорослі грали у футбол.

залишіть коментар