У Тернополі відбувся Чемпіонат Світу та Європи з водно-моторних видів спорту

Автор:     Опубліковано: 29 Серпня 2016 о 19:01    515 переглядів

35 учасників із 12-ти країн світу минулих вихідних боролися за першість у Чемпіонаті Світу та Європи з водно-моторного спорту.

ВІКТОР ШЕМЧУК, президент національної федерації водно-моторного спорту України:

«Цей чемпіонат, ми рахуєм, що є традиційним. Проведення чемпіонату Світу, Європи було започатковано в 1987 році, тоді був Чемпіонат світу в Тернополі. Далі ми продовжили цю традицію в 2011-2012 році, потім була невеличка перерва і ми з гордістю сьогодні заявляєм, що ми змогли в 2016 році поновити знову цю традицію. Спортсмени вважають це місто уже своїм, вони з задоволенням сюди приїжджають. У нас представлені найкращі гонщики планети в класах F 500, F 125 і 250».

Урочисто відкрили чемпіонат в суботу вранці. І вже за кілька годин, після вільних заїздів, спортсмени почали перший етап гонок за першість – європейську та світову. Ще два тури змагань провели в неділю. У той же день визначили та нагороджували переможців.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я хочу сказати слова вдячності Федерації водно-моторного спорту України і особисто Віктору Шемчуку, слова вдячності Міжнародному водно-моторному союзу за те, що все ж таки дали Тернополю право такі змагання проводити, незважаючи на військові дії в країні. Подякувати всім учасникам змагань, які погодились приїхати в місто. Ну і, користуючись нагодою, я думаю, ви мене підтримаєте, зараз хочу запросити наших шановних учасників змагань, шановних організаторів, щоб в наступному, 2017-му році, ще раз провести черговий етап змагань саме тут, у нашому місті Тернополі. Підтримається? Дякую!».

Щодо цьогорічних результатів змагань, то чемпіоном Європи в класі F 125 став поляк – Генрик Синорацкі. Європейським чемпіоном в класі F 250 визначили Массімо Россі – представника Німеччини. А першість Світового чемпіонату  в F 500  дісталась литовцю – Глєбасу Собчукасу.

ГЛЄБАС СОБЧУКАС – переможець  Чемпіонату Світу в класі F 500:

«Гонка была хорошо организованная, нам понравилось. Конкуренты сильные, гонка удалась. Интересная. Я думаю, понравилось и спортсменам, и зрителям».

Переможець розповідає, постійні тренування – це вже частина успіху. Його успіхом, до речі, частково можуть пишатись і українці.

ГЛЄБАС СОБЧУКАС – переможець в класі F 500:

«По литовски  я  – Глэбас Собчукас. Но мои дедушки были также с Украины и если по правде – я Глеб Собчук».

Після нагородження переможців чемпіонатів, на причалі продовжили відзначати День міста святковим концертом.

 

залишіть коментар