У Тернополі відкрили оновлений бульвар та спортивний майданчик

Автор:     Опубліковано: 5 Серпня 2016 о 19:28    862 переглядів

У майже три мільйони гривень обійшлися ремонтні роботи на бульварі Просвіти. Оновлення проводили в три етапи.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

 «Перший – це був дитячий майданчик, пішохідні доріжки, освітлення, лавочки і місця відпочинку на верху, поруч з церквою Йосафата. Друга частина – це власне пішохідна доріжка, яка з’єднала весь бульвар Лучаківського практично до педагогічного університету. І третя частина – це тут: майданчик із силовими тренажерами і дитячий майданчик».

Тут також встановили вуличне освітлення, лавочки, смітники і облаштували водовідведення. А загальна площа оновлених пішохідних доріжок складає більше, як півтора кілометра. Такими місцями відпочинку мешканці задоволені.

 МАРІЯ

«В нас такого близько не було, діткам не було де гратися, а зараз, як бачите багато людей, всі задоволені, всі щасливі. Головне діти щасливі».

 ОЛЬГА

«Нам дуже приємно, що тут зробили такі зміни, саме тут на нашій території. Ну це мені здається вже щось таке європейське, щось таке вищого рівня. Дуже приємно гратися діткам тут».

Особливо до вподоби, як дорослим так і дітям, вуличні силові тренажери.

 САША

«Дуже класний, тренажери. – А що найбільше сподобалося? – Тренажери. – Які? – Тут всі мені подобаються. Дуже класно».

МИХАЙЛО

«Будемо займатися спортом тепер, кожен день: ранком і вечором. Нормально. – Які тренажери вже випробували, які найбільше до вподоби? – Я всі випробував. Ну мені тренажери ці: що прес качати нормальні, та мені всі, я тим займаюся».

Люди, які живуть у будинках неподалік бульвару, звернулися у міську раду з проханням: провести подібний ремонт і у їхніх дворах, каже Сергій Надал. Наразі замовили проектну документацію, однак це перспектива вже на наступний рік.

Ще один оновлений об’єкт відтепер красуватиметься і на території 19 школи, що на вулиці Братів Бойчуків. Спортивний майданчик вже облюбувала місцева малеча, крім того там зможуть проводити свій час і учні навколишніх шкіл.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Цього року такі майданчики отримає ще 6 школа і 8 школа і так поетапно, кожного року  ми будемо забивати в бюджеті певну суму коштів, для того, щоб кожна із шкіл мала можливість отримувати такий спортивний майданчик».

Врахувавши побажання людей, які займаються спортом на цій території, зазначає Сергій Надал, майданчик значно вдосконалили.

ЮРІЙ

«Тут взагалі нічого не було, тут були тільки одні ворота і все, трава. А зараз новий майданчик набагато кращий, ніж був і тепер діти зможуть на ньому займатися. (перебивка) Тут стало набагато краще, ніж було»

На майданчику зробили покриття зі штучної трави, встановили нові футбольні ворота, баскетбольні кільця та обгородили спортивну територію сіткою.

залишіть коментар