У Тернополі завершують будівництво нової тролейбусної лінії

Автор:     Опубліковано: 16 Серпня 2016 о 19:29    1 016 переглядів

У Тернополі будують нову тролейбусну лінію, яка пролягатиме від вулиці Морозенка, попри торговельно-розважальний центр, та вулицею Текстильною. Наразі роботи на фінішній прямій.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Я думаю, що ці роботи, які повинні бути ще завершені, це прокладка силового кабеля, це дочіпляння стрілок, підключення до живлення, це буде максимально ця робота тривати ще десь до 25 серпня. Це досить таки довжелезна лінія. Зараз майже 4 кілометри цієї лінії, а раніше ми там будували по 1 кілометру 800, по півтора кілометра».

Курсуватиме на новій лінії тролейбус номер 3. Поки що остаточний маршрут ще не затвердили. Як розповідає Ігор Мединський, планують, що він з’єднуватиме мікрорайони «Аляска» та «Дружба», що буде зручно, насамперед, для студентів. Наразі ж у Тернополі чекають на тролейбуси, які повинні приїхати із Чехії.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Чуть-чуть сталася така заминка зі сторони чехів. Цьогоріч ми їх хочемо придбати ще 10. Цьогоріч, до кінця року. Але ми хотіли до Дня міста 4 одиниці вже отримати і щоб вони разом з лінією почали курсувати до Дня міста. Ну, на жаль… Але, все ж таки, ми думаємо, що тролейбус при любих обставинах буде курсувати, а ці, що ми дополучимо з Чеської республіки, то, я думаю, що вони вклиняться в цю роботу».

Крім того, на вулиці Текстильній з’являться три нові зупинки громадського транспорту.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«А саме – це в районі митниці, в районі 34 будинку, 34а, і в районі Будинку зайнятості. Звичайні зупинки, просто вони будуть благоустроєні, там будуть, відповідно, зроблені посадочні площадки, бордюри, дорожні знаки і, відповідно, встановлені навіси».

В управлінні ЖКГ зазначають: вартість однієї зупинки, залежно від масштабу робіт, коливається від двохсот шістдесяти до трьохсот сорока тисяч гривень.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Сама верхня зупинка, це – в районі митниці, вона є з пішохідними дорожками, з підходами, відповідно, до цієї зупинки громадського транспорту, ми також там облаштовуємо. Ну а інші зупинки, воно є хоч і по розмірах однакові, але потребують менше затрат, менший обсяг робіт».

залишіть коментар