У Тернополі змагались бариста

Автор:     Опубліковано: 29 Серпня 2016 о 19:03    646 переглядів

 

У Тернополі вперше провели Кубок  з лате-арту. Організатори дійства запевняють: це – один із найбільш видовищних видів змагань фахівців із приготування кави, який цікавий не лише для самих учасників, а й для глядачів.

ВІТАЛІЙ ШАШУРІН, співорганізатор змагань:

«В нас буде два етапи: півфінал та фінал. В півфіналі беруть участь всі учасники, і в фінал виходить 6 найкращих, які набрали найкращу суму балів. Буде оцінюватись не тільки зовнішній вигляд, а й техніка, час – повністю все. В нас в суддях люди, які давно в кавовій культурі. Вони орієнтуються, вони знають, і завдяки їхньому професіоналізму наше свято буде ще цікавішим».

За кубок боролися бариста із різних куточків України. Зокрема, з Івано-Франківська, Києва, Львова, Дніпра. Із 24-ох учасників лише троє представляли Тернопіль.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Нам приємно, що майстри приготування кави зі всієї України вирішили приїхати в Тернопіль. Дуже сподіваємося, що ці змагання будуть постійними, щорічними, традиційними. Тому що кава – це завжди позитивна енергетика, кава – це завжди спілкування з друзями. І, сподіваюся, що це дасть тільки позитив нашому місту».

Дехто з бариста вже має досвід участі у подібних змаганнях, а для когось – це перша нагода випробувати себе.

ВАДИМ ЗАХАРОВ, учасник змагань (м. Тернопіль):

«Треба підтримувати культуру. Вона стрімко розвивається, в принципі, це цікаво, це перспективно. І мені стало цікаво спробувати себе. Беру участь вперше, будемо бачити, як воно, піде – не піде».   

ЮРІЙ ПИЦЮК, учасник змагань (м. Івано-Франківськ):

«Побачив, що відбувається таке в Тернополі. В Тернополі, в принципі, не був, вперше зараз. Було цікаво подивитись місто і, взагалі, – взяти участь. В нас, в Івано-Франківську, проходив «Pitcher king», цього року, також брав участь, увійшов у фінал».

Окрім Кубка Тернополя з лате-арту за перше місце, кращі учасники отримали грошову винагороду.

 

залишіть коментар