У «Топільче» завершують ремонт пішохідної зони

Автор:     Опубліковано: 17 Серпня 2016 о 19:13    337 переглядів

Підводка: У «Топільче» закінчують ремонтувати пішохідну доріжку, яка веде від центрального фонтану до екстрим-парку. Ремонт там  почергово триває вже четвертий рік. За цей час відремонтували декілька алей, облаштували дитячий та спортивний майданчики, створили екстрим-парк.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«В цьому році  доробляється вже повністю пішохідна доріжка до каскаду з фонтанами, облаштовано нове вуличне освітлення, місця для відпочинку, лавочки. Зокрема, протяжність доріжки, яка зроблена в цьому році, понад 550 метрів і фактично центральні алеї в парку «Топільче» будуть завершені повністю. Крім того, капітально відремонтовані три мостики, які були в аварійному стані, зараз вони в повноцінно робочому стані. Залишаться тільки роботи по сполученню мілких доріжок, які будуть з’єднувати парк «Топільче» з місцями відпочинку і центральною доріжкою».

Як зазначив Сергій Надал, разом із пішохідною облаштують і велодоріжку, що дасть можливість комфортно себе почувати у парку, як пішоходам, так і велосипедистам.

п. ТЕТЯНА:

«Облаштували, дуже гарно. Наш мер старається для наших тернополян, так що надалі молоде покоління буде пам’ятати мера у всьому найкращому, я так вважаю».

Молода мама Інна гуляє з донечкою у парку щодня. Жінка розповідає, раніше, по алеях з  ямами, прогулюватися з візочком було вкрай незручно.

ІННА:

«Дуже добре, що зробили доріжку. (перебивка) Дякуємо, дуже класно нам гуляти».

Завершити ремонтні роботи планують до Дня міста.  Кошторис робіт – понад 3,5 мільйона гривень.

залишіть коментар