У зоні АТО загинув офіцер 44 окремої артилерійської бригади

Автор:     Опубліковано: 25 Серпня 2016 о 19:22    773 переглядів

І знову втрата. Сьогодні Тернопіль зустрів тіло ще одного Героя. 22 серпня, на сході України,  під час виконання бойового завдання загинув офіцер 44 окремої артилерійської бригади. Львів’янину Олександру Дерешу було 42 роки.

ЮРІЙ КУЛЬПА, прес-офіцер 44 окремої артилерійської бригади:

«Від початків пройшов службу у військовій частині, яка тільки створювалась. Тобто, два роки приймав безпосередньо участь на службі в артилерійській бригаді і від початку, від солдата пройшов до офіцера, отримав нещодавно звання молодшого лейтенанта, виконував якнайкраще службові обов’язки під час виконання бойових завдань і в колективі старався підтримувати настільки дружню, товариську, професійну атмосферу, що товариші по службі  проявляли свою повагу до молодого офіцера».

У вересні 2014-го Олександр Дереш був призваний на військову службу по мобілізації. А з серпня цього року тимчасово виконував обов’язки командира батареї гарматного артилерійського дивізіону.

ЮРІЙ КУЛЬПА, прес-офіцер 44 окремої артилерійської бригади:

«Працював на початках в стройовій частині, вів роботу з документами, не захотів сидіти в штабі і завжди рвався на передову, де стоять його побратими, для того, щоб підтримати їх і допомогти, чим зможе. Людина віддана своїй справі, Людина з великої літери, не сховалася, не проявляла якоїсь слабкості, завжди був прикладом  для військовослужбовців».

У загиблого офіцера залишилась дружина і двоє дітей. Вічна пам’ять.

 

 

залишіть коментар