Учасників дорожнього руху просять бути уважнішими

Автор:     Опубліковано: 12 Серпня 2016 о 19:05    846 переглядів

В Управлінні патрульної поліції Тернополя кажуть, щоденно роблять аналіз ДТП. Наразі, виділяють 8 найнебезпечніших ділянок дорожнього руху.

ОЛЕГ СОРОКОВИЙ, заст. начальника УПП в м. Тернопіль:

«Це ділянки: дамба Тернопільського ставу, перехрестя Протасевича-Гайова, Руська-Замкова, Руська-Гоголя-Бандери-Хмельницього, перехрестя Бандери-Клінічна, проспект Степана Бандери примикання до Данила Галицького, вулиця Тарнавського між будинками 3 і 5 і перехрестя Будного-Лучаківського».

КОСТЯНТИН МОРОЗ, інспектор роти №2 УПП в м. Тернопіль:

«Найчастіше водії порушують правила зупинки-стоянки транспортних засобів, водії порушують тим, що спілкуються по мобільних телефонах, тримаючи їх в руці, що заборонено ПДР. Також водії порушують правила маневрування, тобто змінюють напрямок руху без подачі відповідних світлових покажчиків повороту».

Також, розповідають поліцейські, за час роботи патрульних в Тернополі сталося більше 400 аварій, з них близько 50 – у стані алкогольного сп’яніння.

КОСТЯНТИН МОРОЗ, інспектор роти №2 УПП в м. Тернопіль:

«Часто порушують ПДР пішоходи – переходять дорогу в невстановлених для цього місцях, переходять проїзну частину на забороняючий сигнал світлофора, неуважні. Різко виходять на проїзну частину, чим змушують водіїв вдаватись до аварійного гальмування чи різкої зміни напрямку руху».

Щодня є чимало випадків порушень правил дорожнього руху, які призводять до аварійних ситуацій. Запам’ятати всі, кажуть патрульні, неможливо.

КОСТЯНТИН МОРОЗ, інспектор роти №2 УПП в м. Тернопіль:

«Був один випадок, ну, не в обіду. Жінка за кермом ввімкнула поворот в праву сторону, а здійснила поворот наліво. Було дуже цікаво. Також один водій, ну, не знаю, можливо жартома, а, можливо, і не знав цього, сказав: «А я не знав, що цей знак – хрестик, забороняє за ним зупинку».

В рамках місячника безпеки дорожнього руху, патрульні проводитимуть якнайбільше заходів і профілактичних бесід з водіями та пішоходами, щоб зробити місто безпечнішим.

КОСТЯНТИН МОРОЗ, інспектор роти №2 УПП в м. Тернопіль:

«Звертаємо увагу на те, щоб були уважні на дорозі, слідкували за дорожньою обстановкою і її зміною. Звичайно, щоб не перевищували швидкісний режим, дотримувались дистанції, інтервалу, тому що найчастіше за такої-от халатності відбуваються ДТП. Попереджаємо про дотримання правил безпеки в темну пору доби. Також попереджаємо водії про недопущення керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння».

Патрульні кажуть, важливим є справний технічний стан вашого автомобіля. І наголошують, навіть найменше порушення ПДР може стати причиною дорожньо-транспортних пригод.

залишіть коментар