В області зросла кількість ДТП

Автор:     Опубліковано: 5 Серпня 2016 о 19:26    961 переглядів

Більше тисячі ДТП уже трапилося з початку року на дорогах області. Правоохоронці кажуть, минулоріч кількість аварій була меншою.  Чому дорожньо-транспортних пригод стало більше, поліцейські знають.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ Національної поліції в Тернопільській області:

«Зрозуміло що, одні міняють інших, десь і нашої уваги було менше до цих проблем, і можливо цей фактор також вплинув на поведінку водіїв, на їх дисципліну, на дисципліну з вживанням алкоголю. Інший фактор, який вплинув на цей ріст, це те, що в нас запрацювали нові бази прийняття повідомлень, кожне повідомлення, яке поступає про ДТП, воно реєструється, немає фактів укриття».

Що ж до ситуації в Тернополі, то за п’ять місяців зареєстрували більше чотирьохсот ДТП, у ста із них постраждали люди, 8 – загинуло. Найчастіше причиною аварій стає перевищення швидкості, не дотримання дистанції та керування автомобілем у нетверезому стані.

Щоб зменшити кількість ДТП, правоохоронці розробили спеціальну програму та ряд  профілактичних заходів. Також обстежили у місті пішохідні переходи, перевірили стан «лежачих поліцейських» і дорожньої розмітки, розповідає начальник міського управління патрульної поліції.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП в м. Тернопіль:

«Постійно проводиться посилено робота з перевізниками, які провозять групи дітей неповнолітніх,  відповідно по Тернополі всю групи дітей, які проїжджають в автобусах, їх патрульна поліція супроводжує для забезпечення безпеки дорожнього руху».

До слова, з 8 серпня по всій країні, зокрема і у нашій області, розпочнеться місячник безпеки руху.

 

залишіть коментар