В ОДПІ проводять роз’яснювальну роботу щодо податку на нерухомість

Автор:     Опубліковано: 4 Серпня 2016 о 19:36    573 переглядів

Якщо ваша квартира має більше 70-ти квадратних метрів, а будинок більше 120-ти – ви автоматично стаєте платником податку на нерухомість. Хто і як заплатить податок на нерухомість у Тернополі

ВОЛОДИМИР ГУЗЕНКОВ, заст. начальника Тернопільської ОДПІ:

«Платниками даного податку є фізичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками, як житлової, так і нежитлової нерухомості. Об’єктом оподаткування є об’єкти житлової і нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, громадян. А базові оподаткування, відповідно, є загальна площа об’єктів житлової і нежитлової нерухомості, в тому числі, їхні частки».

Цей податок обчислюється податковими органами на підставі державного реєстру речових прав на нерухоме майно та на підставі оригіналів документів, які підтверджують дані про нерухомість або її частки. Якщо ви отримали податкове повідомлення-рішення, з яким ви не погоджуєтесь, маєте право звернутися в податкові органи для проведення перерахунку.

ВОЛОДИМИР ГУЗЕНКОВ, заст. начальника Тернопільської ОДПІ:

«Відповідно, податкові органи проводять перерахунок і складають нове податкове повідомлення-рішення. Відповідно, попереднє податкове рішення, яке надсилалось громадянину, вважається недійсним, скасоване автоматично. Тобто, ніколи не пізно на сьогоднішній день провести звірку і, відповідно, скасувати, якщо даний податок безпідставно нарахований, він буде, однозначно, скасований».

Станом на 1 липня платниками податку на нерухомість в Тернополі та районі стали більш, як 15 тисяч фізичних осіб. Вони  мають поповнити місцевий бюджет майже на 8 мільйонів гривень.

ВОЛОДИМИР ГУЗЕНКОВ, заст. начальника Тернопільської ОДПІ:

«На сьогоднішній день, податковими органами вживаються відповідні заходи, щоб створити комфортні умови для обслуговування платників громадян для надання роз’яснень. Це, на сьогоднішній день, ми збільшили кількість телефонних номерів, за якими, відповідно, громадяни можуть звертатися і отримати консультацію».

Номери телефонів, за якими можна отримати консультацію щодо нарахування податку на нерухомість ви зараз бачите на своїх екранах.

Тел.: 43-46-30,    52-12-27,

43-46-39,     43-46-46,

43-46-10,     43-46-34,

моб.: 068 85 86 073

 

залишіть коментар