В Україні вперше відзначили День Національної поліції

Автор:     Опубліковано: 4 Серпня 2016 о 19:35    359 переглядів

Вихованці ДНЗ «Берізка»:

«У цей святковий час прийміть від діток побажання: щоб жилося завжди вдало і злочинців теж не стало».

4 серпня 2015-го року Президент підписав «Закон про Національну поліцію». Відтак, цьогоріч професійне свято нові українські поліцейські відзначали вперше. Не залишили без уваги цю дату і у Тернополі. Зокрема, для мешканців обласного центру правоохоронці організували виставку. На Театральному майдані усі охочі могли побачити поліцейський транспорт, спецзасоби і зброю та ознайомитися з роботою різних підрозділів.

ВІТАЛІЙ ЯРОШЕНКО, старший інспектор-вибухотехнік:

«Наш підрозділ, вибухотехнічний, займається пошуком, розрядженням, знешкодженням, перевезенням вибухових речовин. І саме зараз ми хотіли показати людям ручні гранати, протитанкові гранати, наступальні, осколкові, оборонні, як вони виглядають, і що це все небезпечне і створене для того, щоби вбивати, знешкоджувати, калічити людей». 

Зі слів начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександра Богомола, змін за це рік відбулось чимало. Серед іншого, запевняє,  – мешканці стали більше довіряти поліцейським.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області:

«Ми повинні правоохоронні органи, а в першу чергу – поліцію повернути обличчям до людей. І я думаю, що перші кроки вдаються. Зрозуміло, що є проблеми, є різні ситуації, конфліктні ситуації. Але офіційні дослідження Національної поліції щодо рівня довіри населення показують, що 69 % по Тернопільській області – найвищий показник в Україні».  

Наразі в області діють  16 поліцейських станцій. Загалом, відзначив Олександр Богомол, структура поліції суттєво змінилася.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області:

«Зміна і оптимізація штатів допомагає зараз при зменшенні кількості практично на третину виконувати ті ж самі функції, які ми виконували раніше. Якісно було реформовано лінію 102, лінію реагування і управління нарядами. В нас є зараз система «Цунамі». Патрульна поліція – це хороший і якісний експеримент, який показав свої результати, при тих всіх недоліках, які є, але ми розуміємо, що це –  молоді люди, які навчаються, і ми їм допомагаємо навчитися роботі». 

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП у м. Тернопіль:

«Багато правильних законів, постанов прийняли наші високопосадовці. Насамперед, це зараз дуже важливим є прийнятий Закон про збільшення санкцій за водіння в нетверезому стані. Спрощено процедуру притягнення до адміністративної відповідальності. В реформі Національної поліції переходимо на електронний документообіг, що також скорочує час та затрати на кабінетну роботу. Основна наша ціль – це робота на вулиці, робота з громадянами, з людьми».   

Привітати працівників Національної поліції прийшли, зокрема,  і представники місцевої влади, які вручили поліцейським відзнаки.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Пройшов час, і до цього часу поліція гідно несе титул головного провідника реформ в нашій країні. Звичайно, що за цей час є чимало здобутків. Але ви завжди повинні пам’ятати, що основним вашим ресурсом є не зброя, машина чи спецзасоби. Це є довіра і підтримка людей. Ви щодня працюєте з людьми. Довіру дуже легко втратити. Тому у своїй щоденній праці ми завжди повинні пам’ятати, що головне – це є служіння громаді. І громада завжди належним чином оцінить, віддячить і буде завжди вірним помічником у нашій роботі».  

 

 

залишіть коментар