Завтра стартує «Вуличний ринок»

Автор:     Опубліковано: 22 Серпня 2016 о 19:40    916 переглядів

Гастрономічний фестиваль «Вуличний ринок» у Тернополі організовують вже втретє. Місце проведення залишилося незмінним – вздовж набережної тернопільського ставу в межах парку Тараса Шевченка. Однак цього разу, з 23-го по 28-ме серпня, мешканців та гостей міста чекає ще більше цікавинок, запевняють організатори. Скоштувати смачну їжу вам пропонуватиме близько чотирьох десятків рестораторів. Варто зауважити, шашликів, шаурми, хачапурі і тому подібного на фестивалі ви не знайдете, це одна із умов участі. Ще одна – бренд-пакет.

ІГОР ЛЕТКИЙ, співорганізатор фестивалю «Вуличний ринок»:

«Буде показуватися весь фестиваль з однієї сторони. В цей бренд-пакет входять такі великі куски фанери, гірлянди, які підсвічуються, таблички учасників, у кожного будуть фартухи, футболки однакові,для того, щоб це був якийсь загальний гарний вигляд. Не таке, що той вліпи собі одне, другий – друге, третій – третє, а щоб була гарна цілісність».

Музики на фестивалі буде вдосталь. Відвідувачі зможуть взяти участь у різних майстер-класах, флешмобах і вечірках просто неба. 24-го і 28-го планують концерти.

НАТАЛІЯ БАБЧИШИН, відповідає за концертну програму фестивалю «Вуличний ринок»:

«24 серпня нашим хед-лайнером є «Плач Єремії», крім того, буде Андрій Підлужний, Володимир Ткач i «Nameless і друзі». Щодо 28 числа, нашим хед-лайнером буде «Med Heads», крім того, будуть «Ті, що падають в гору», київський проект «Postman» і хлопці зі Львова «Танцювальний клуб» і наш тернопільський гурт «Mr. Freeman».

У інших локаціях будуть проводити літературні читання, щоденно о 22-гій кінопокази, також можна буде послухати і цікаві лекції.

ОЛЕКСАНДРА СТОПНИК, відповідає за лекційну зону фестивалю «Вуличний ринок»:

«В нас будуть теми і починаючи від урбаністики, від орендування міста, і закінчуючи такими соціально важливими питаннями, як кібернебезпека в Інтернеті для дітей і для дорослих, як особливий етикет з людьми з інвалідністю. Також в нас буде приємне – це тема про вино, буде дегустація вина, в нас буде тема про лате-арт».

Одна із найочікуваніших подій – Кубок з лате-арту, який відбудеться 27-го серпня.

СЕРГІЙ ШАШУРІН, співорганізатор фестивалю «Вуличний ринок»:

«22 учасника зі всієї України: з Дніпра, з Києва, зі Львова, з Франківська, навіть буде декілька з Тернополя. Просто в нас Тернопіль ще слабувата у тому плані розвивається, ми даємо такий поштовх. З Ужгороду, тобто, зі всієї України приїдуть учасники, дуже сильні барісти дуже відомих кав’ярень., переможців гранту, які зі своєю продукцією візьмуть участь у «Вуличному ринку», фестивальні локації».

А щодо молодих та ініціативних, то свої проекти під час фестивалю представлять п’ятеро переможців цьогорічних грантів.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, співорганізатор фестивалю «Вуличний ринок»:

«Кожного року на фестивалі є 5 грантів. Це є можливість для молоді попробувати себе у бізнесі. Це є фішка нашого фестивалю і ми залучаємо молодих людей для того, щоб вони, якщо у них є конкретні ідеї, щоб вони ці ідеї реалізовували у нас на фестивалі і використовували фестиваль, як старт-ап майданчик».

Ці одинадцятикласниці участь у фестивалі беруть не вперше, однак цього разу вони отримали один із грантів. Гостям пропонуватимуть десерти: капкейки, тортики, чізкейки, еклери і різні тістечка. Дівчата розповідають, таке хобі у них з’явилося ще два роки тому.

НАСТЯ:

«Це незвичайні такі тортики до яких привикли більшість тернополян. Це дуже цікавий формат, по-перше ,ми робимо свою продукцію тільки з натуральних продуктів, це все дуже смачно, красиво. Людина отримує, як насолоду від їжі, так і естетичну насолоду».

СОЛОМІЯ:

«Починали пекти придумували, якісь свої рецепти, бо спочатку у нас не дуже виходило, ми перепробували ну дуже багато всяких рецептів. Потім почали щось своє створювати і так маємо свою унікальну рецептуру, яку тільки ми використовуємо і яка людям подобається».

Окрім того, на території проведення «Вуличного ринку» облаштують спортивну та дитячі зони. Детальніше ознайомитися з програмою фестивалю можна на сайті http://street-market.com.ua/program/.

залишіть коментар