Зі Старого парку забрали БТР

Автор:     Опубліковано: 31 Серпня 2016 о 21:03    992 переглядів

Сьогодні бронетранспортер, який багато років стояв у Старому парку, передали тернопільському науково-технічному підприємству «Промінь». Відповідне рішення, нагадаємо,свого часу прийняли депутати міської ради. БТР буде виконувати функцію муляжу для випробовувань.

 ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя:

«Було прийнято рішення Тернопільською міською радою про передачу в безоплатну позичку, власне, одиницю експозиційної техніки. Ця річ необхідна для того, щоб на військовому заводі провести таке випробування, як заміну моторів, які менше споживають палива».

ТАРАС БІЛАН, волонтер:

«Є звичайний шаблон технічних умов армії, який передбачає, для прикладу, два«газоновських» мотори поставити. Ми хочемо змінити цю думку і поставити один, бажано не бензиновий мотор поставити, а дизельний, якщо машина буде гарно працювати, відповідно, ми можемо рекомендувати нашим Збройним силам переходити з бензинових, «газоновських» моторів, які виробляються в Росії, на дизельні мотори і як то кажуть: «Не будемо годувати ворога».

Також передбачається, що тернопільські інженери та конструктори опрацюють і нові технічні рішення, які дозволять підвищити ефективність бойової техніки.

 

 

залишіть коментар