2 Галицька бригада Нацгвардії України відзначила 77-річчя

Автор:     Опубліковано: 12 Вересня 2016 о 19:23    552 переглядів

77 років виповнилось 2 Галицькій бригаді Національної гвардії України.  До особового складу стрілецького військового батальйону зараз входить 160 солдатів. Це патріоти, захисники та Герої, здатні боротись за свій дім, країну та землю. Вони забезпечують охорону громадського порядку, допомагають рятувальникам, конвоюють засуджених. А  протягом останніх двох років ще й захищають Україну, виконуючи  бойові завдання у зоні АТО.

ДМИТРО ГУРТОВСЬКИЙ, командир стрілецького батальйону військової частини 3002:

«За ці два роки в дійсності батальйон змінився, покращилась матеріально-технічна база, навчально-матеріальна технічна база. Техніка щоденно виходить на виконання службових бойових завдань по конвоюванню та охорони засуджених. Також виконуються завдання на сході України. Особовий склад зараз,на даний час, перебуває і чекає ротації. Все, що робиться в нашому батальйоні – робиться для людей».

З нагоди свята на території військового містечка відбулись урочистості,  нацгвардійці демонстрували свої професійні вміння, зброю та військову техніку. Привітали  військовослужбовців і  представники влади.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Приємно відмічати, що саме бійці вашої частини одні із перших в 1991 році прийняли присягу на вірність Україні, саме бійці Нацгвардії спільно з добровольчим батальйоном були першими, хто зупинили ворога під час російської агресії, за це вам великі слова вдячності, шани і поваги. Ваша мужність, ваша відданість, ваш патріотизм завжди будуть прикладом для всіх і недарма саме гасло Нацгвардії – «Відданість, честь, патріотизм» став сьогодні гаслом справді всіх українських патріотів».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Ті завдання, котрі ставляться сьогодні перед Національної гвардією, вони зводять в першу чергу до захисту територіальної цілісності нашої держави і дотримання Конституційного ладу на території України та Тернопільської області, за що окремо я хочу висловити вдячність від імені обласної державної адміністрації і органів державної влади, з якими ви активно і тісно співпрацюєте».

Кращих бійців, з нагоди свята, нагородили грамотами, подяками, грошовими винагородами та подарунками.

 

залишіть коментар