До Покрови відкриють площу Героїв Євромайдану

Автор:     Опубліковано: 8 Вересня 2016 о 13:23    548 переглядів

У пам’ять про активістів, які загинули під час подій Революції Гідності, у Тернополі перейменували один із майданів – на площу Героїв Євромайдану. Окрім назви, вирішили оновити навколишній благоустрій, облаштувати місця відпочинку та встановити пам’ятник, присвячений майданівцям. Саме через монумент роботи затягнулися. Так пояснює міський голова Сергій Надал. Адже ремонт самої площі вже фактично завершили.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Всі необхідні роботи були профінансовані вчасно. Але оскільки виробництво пам’ятника – це робота, яка потребує творчого підходу архітекторів і скульпторів, це не шаблонний виріб, який на станку зробили і встановили. Тому архітектори дещо творчо підійшли до цього процесу і роботи ще й тривають. Але ми розраховуємо, що до Покрови всі роботи будуть завершені. І ми зможемо на свято Покрови, 14-го жовтня, зробити урочисте відкриття пам’ятника і площі».

Сергій Надал запевняє, більшість робіт виконані за рахунок інвесторів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

 «Загалом було виділено більше мільйона гривень. Оскільки роботи ще повністю не завершені і не встановлені, тому зараз підводити підсумки рано. Тому що дуже багато робіт на цій площі було зроблено не за кошти міського бюджету, а за кошти тернопільських підприємців, які долучилися до такого соціального проекту для свого міста».

Нагадаємо, площу на честь Героїв Євромайдану перейменували на початку 2014-го. Раніше вона носила назву – Майдан Мистецтв. Розташована у центрі міста, на розі вулиць Танцорова і Патріарха Мстислава.

залишіть коментар