ФК «Тернопіль» шукає тренера

Автор:     Опубліковано: 20 Вересня 2016 о 19:37    466 переглядів

Футбольний клуб «Тернопіль» шукає тренера. Останнє місце муніципалів у турнірній таблиці Першої ліги стало причиною звільнення Івана Марущака.

МИКОЛА КРУТЬ – начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту:

«Занадто багато зусиль було вкладено  і роботи, і безпосередньої праці самих футболістів, тому, думаю, варто зберегти команду в Першій лізі. У зв’язку з незадовільним станом, турнірним становищем, по суті, футбольної команди було прийнято рішення розірвати стосунки з тренером – Марущаком Іваном Петровичем і вирішили продовжити виступ команди вже без цього тренера».

Микола Круть розповідає, у зв’язку із такою ситуацією, дещо зменшилась і кількість гравців у команді. Зараз їх 14.

МИКОЛА КРУТЬ – начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту:

«Разом з тренером ми подякували і частині гравців, які прийшли разом з ним в клуб. Зараз клуб сформований на основі наших місцевих футболістів, лишились декілька футболістів, з якими ми провели перемовини, вони розуміють стан, в якому зараз знаходиться клуб і вони погодилися допомогти клубу в цей, скажем так, скрутний час».

Наразі тимчасово виконує обов’язки тренера команди – директор комунального підприємства ФК «Тернопіль» –Василь Матвійків.

МИКОЛА КРУТЬ – начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту:

«На даному етапі ми ведемо пошук головного тренера команди. Ми готові розглянути будь-які варіанти, якщо хтось може запропонувати свою кандидатуру. Крім того, радимося з спеціалістами, щоб підібрати оптимальний для нас варіант, адже ми муніципальний клуб і не маємо можливості гарантувати великих заробітних плат для футбольного тренера».

Наступний матч ФК «Тернопіль» зіграє 21-го вересня у Маріуполі з «Іллічівцем».

 

залишіть коментар