Громадські активісти Тернопільщини поговорили з представниками влади про корупцію в області

Автор:     Опубліковано: 14 Вересня 2016 о 20:05    559 переглядів

Громадські активісти, які сьогодні прийшли в Тернопільську облдержадміністрацію стверджують, проблем, які потребують вирішення та обговорення, пов’язаних з корупцією, в нашій області чимало. Кажуть, зазвичай, в таких схемах присутні представники влади, поліції та прокуратури, тому вирішили обговорити можливість співпраці із керівниками цих структур для вирішення проблеми.

ІВАН КОВАЛИК, представник ВО «Самооборона Майдану»:

«Наступний момент, він пов’язаний, я вважаю дуже важливий – це є політична корупція, яка в нас тоже є. Наступна проблема вона пов’язана з самими правоохоронними органами».

Для підтвердження своїх слів Іван Ковалик розповідає про конкретні випадки, зокрема, ситуацію на Дністрі.

ІВАН КОВАЛИК, представник ВО «Самооборона Майдану»:

«Коли, якийсь там, людина в стані алкогольного сп’яніння, який там організував роботу по видобутку каменю на території природно-заповідного фонду, дзвонить до начальника райвідділку і каже: «Слухай, Васильович, що це за люди сюди прийшли?», бо він там тільки одного активіста там знав. Наступна проблема пов’язана з перевезенням лісу, скандали, які зараз є по Бережанах, ті провадження, які зараз є порушені».

ІГОР ВАСИЛІВ, активіст ВО «Автомайдан»:

«Насправді, рядові працівники поліції, по вчорашньому випадку зараз говорю, вони бачать в нас партнерів. В чому справа вся – пояснюю. Тому що він каже, я от, знаю це і це, бо він прекрасно розуміє, що ми прийдемо питати з нього. Цей працівник поліції, він каже: ви пойміть, тому що завтра, якийсь там бувший зам з прокурором і з головою районної адміністрації, вони сидять в бані паряться, вони погрожують і, ви собі представте, що в якомусь там році вони його зловили і поставили пістолет до голови, тому що він виявляв ці факти».

В свою чергу, представники правоохоронних органів запевняють, працюють над всіма справами, про які знають. Безпосередньо Олександр Богомол не заперечує, що проблеми в лавах поліції є.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області:

«Є проблеми, є випадки, але конкретно будем працювати по окремих випадках, по окремих проблемах. В поліції проблем тисячі, дякую за інформацію, зараз буду перевіряти хто там до кого дзвонив, бо тому що для мене це дуже серйозно. Сьогодні зранку, наприклад, направлена група – 4 чоловіка, знову ж таки по кар’єрах, люди поки не виїхали з УВД взагалі не знали куди їхати, без місцевих. От зараз з головою адміністрації району працюють – подивимся, який результат. Тобто, ми шукаємо механізми».

Голова облдержадміністрації переконує – він також намагається реагувати на всі проблемні ситуації та звернення громадян.

 СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Я, як голова адміністрації, виконую функції, які я виконував і буду виконувати. Я гарантую неупереджене, об’єктивне розслідування і об’єктивне ставлення до тих процедур, які мають місце в Тернопільській області. Одночасно хотів би сказати,що в нас вже є успіхи, конкретні успіхи. Наприклад, резонансні відкриті кримінальні справи. По «Мікогену Україна» в Шумську».

Окрім вищезгаданих ситуацій активісти озвучили за круглим столом й інші, на їхню думку, випадки порушень. На завершення Степан Барна запевнив, подібні зустрічі відбуватимуться регулярно.

залишіть коментар