Львівські спеціалісти визначили стан мосту в районі Гаївського перехрестя

Автор:     Опубліковано: 16 Вересня 2016 о 19:09    737 переглядів

Міст в районі Гаївського перехрестя кілька днів тому визнали аварійним. Проте, у зв’язку із тим, що в Тернополі немає відповідного обладнання, для визначення масштабу проблеми запросили експертів зі Львова.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови Тернополя:

«Є сьогодні, так званих 4 вікна, де мотодрезина працює, дає можливість спеціалістам доступу до кожної балки з нижніх частин, з нижньої зони. Також працівники залізниці сьогодні вранці, і далі будуть до кінця дня, оббивати певні елементи бетонних конструкцій, які вже сипляться. Тут зараз дві функції виконуються: і обстеження, і усунення певних таких недоліків, які можуть спричинити аварію на залізниці».

На ділянці мосту, яка найбільш аварійна, обмежили рух транспорту, щоб уникнути можливих нещасних випадків.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови Тернополя:

«Бачте, що дуже сильна тягучка, пробка – це те, що ми завжди наполягали на тому, що ця дорога державного, фактично, європейського значення – вона повинна не бути на балансі міста Тернополя. І ця дорога на рівні держави і державні органи повинні забезпечити її експлуатацію. Ну, от те, що ми бачимо зараз з шляхопроводом – це результат того, що не може Тернопіль тягнути на собі 16 кілометрів міжнародних трас, які проходять через місто».

Комісія підтвердила попередні висновки про обмеження,  на аварійній ділянці мосту, руху транспорту із вагою  понад 8 тон, а щодо 3-ї та 4-ї смуг, то там діє обмеження 18 тон. Наразі в Тернополі підготували звернення до Кабінету Міністрів України про виділення необхідних коштів на ремонт, оскільки експерти кажуть, є загроза виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.

 

залишіть коментар