Микулинцям виповнилось 920 років

Автор:     Опубліковано: 19 Вересня 2016 о 20:11    495 переглядів

920 років виповнилось Микулинцям. Щоб гучно відзначити День народження тут підготували чималу розважальну програму.

ПЕТРО  ОСИПЧУК, голова Микулинецької селищної ради

«Ну, звичайно традицію не хотіли навіть в такий час, який зараз є, порушувати. Тому програма в нас побудована на такому, щоб і патріотичне виховання, ну і звичайно так, щоб послухати українську гарну музику. Перша частина – це наші колективи, які представляють наш будинок культури і громади представляють колективи  і наших сіл, які увійшли в громаду, ну а потім запрошені ще гурти».

Привітали Микулинці з Днем народження і представники влади. Голова облдержадміністрації Степан Барна розповідає, з нагоди свята місцева громада отримала подарунок.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації

«Зокрема, йдеться про те, що майже 3,5 млн. гривень ми спрямували в соціальну інфраструктуру даного містечка, ми здійснюємо заміну водопроводу, а також реконструкцію двох шкіл. В Микулинцях  є вже сформована нова опорна школа, в яку інвестовано вже в цьому році для покращення умов для навчання дітей майже 1 млн. гривень і ще чекаємо 2 млн. гривень, які будуть вкладені в цю школу».

На святкування завітали як місцеві мешканці, так і гості з інших населених пунктів. Серед яких і подружжя Коваленків.  Приїхали вони з міста Чорноморськ, Одеської області, на відпочинок у місцевий оздоровчий санаторій.  Кажуть, у Микулинцях вже не вперше.

ВІРА та ЮРІЙ КОВАЛЕНКИ, гості свята

«Культурно, доходчиво, доступно, приветливые люди, единственное, что погода вас немножко не балует, а так, очень хорошо.  Вчера в Тернополе были.Прекрасно, фонтаны, дорожки центральные, ухоженность, кухня прекрасная. Люди замечательные, девочки, западняни – это великолепные люди, с красивыми, теплыми сердцами».

Самі ж мешканці Микулинців зізнаються, кращого міста у світі для них не існує.

 «Ми маємо дуже прекрасну фортецю, маємо фабрики, заводи працюють, в нас дуже красиві діти, маємо красиву школу, цього року наша школа є опорною, ми теж цьому дуже раді».

«Я люблю свої Микулинці»

 

залишіть коментар