На БАМі відбулося свято двору

Автор:     Опубліковано: 26 Вересня 2016 о 19:58    823 переглядів

Поблизу 11-ї школи Тернополя минулої неділі провели свято двору. Адже двір – це не лише прибудинкова територія, зазначає міський голова Тернополя.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Двір – це там, де ви обмінюєтесь думками, враженнями, якимсь своїми здобутками або обговорюєте спільні проблеми. Власне, саме тому ремонт дворів –  це один з пріоритетів роботи мерії вже не перший рік часу. Я хочу подякувати всім тим тернополянам, які ставляться бережно до своїх дворів, до своїх домівок, до своїх під’їздів. Тому що не тільки це має робити влада, але кожен має розуміти, що головне – це не тільки квартира і домівка, де живеш, а й площа спільного користування».

ГАЛИНА ФЕДОРОВИЧ, директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення:

«Між собою люди зараз навіть не знаються. Для того, щоб згуртувати, познайомитися, провести свято. Оскільки наші будні, наше сьогодення не дає можливості відпочити, скажем так, більш локально, ось. І для цього підготували дане свято».

Спортивні естафети, майстер-класи з фітнесу, виступи юних артистів та ще чимало цікавинок чекали мешканців навколишніх будинків.

ЗОРЯНА ЛУЧКА:

«Я вирішила представити свої роботи в стилі «канзаше». Займаюся зовсім недавно, близько півроку і це, така, моя маленька колекція. Виготовляється це трохи довго, займає трохи часу, тому що кожен кусочок потрібно обпалити, потрібно вирізати, потрібно приміряти рівно

Для юних спортсменів найцікавішим був футбол. Проте, запевняють, і окрім нього на святі цікаво.

ДІМА КАПЛАН:

«Мене друзі покликали, вирішив з ними пограти в футбол. Так і получилось, зайняли перше місце. Кілька ігор грали. Легко було в першому матчі – я нічого, практично, не робив. Другий більш напряжонний був, удари йшли».

ІВАН ВАСИЛЬЧИШИН:

«Завдяки такому заходу я познайомився з багатьма людьми. Сподобалось. Тяжко було грати, але ми перше місце вибороли – це класно».

Представники міського центру фізичного здоров’я населення кажуть, готові долучатись до таких заходів і надалі.

ГАЛИНА ФЕДОРОВИЧ, директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення:

«Чекаємо більш активніших тернополян, власне, голів ОСББ, керівників ЖЕКів, запрошуйте – ми готові вам, власне, допомогти всім, чим можемо. Це абсолютно безкоштовно і для всіх бажаючих. Думаю, ніхто не відмовиться від такого свята».

залишіть коментар