На «Дружбі» відкрили новий дитсадок

Автор:     Опубліковано: 1 Вересня 2016 о 19:22    997 переглядів

У Тернополі відтепер працюватиме ще один дошкільний навчальний заклад. Дитячий садочок №3 урочисто відкрили 1-го вересня.

ОЛЬГА ДОВБЕНКО, завідувачка дитячого садочку №3:

«Виконано весь обсяг робіт запланований. Ми планували капітальний ремонт приміщення і капітальний ремонт благоустрою, це все виконано на 100%, групи забезпечені, скажем так, на 80%. Бо так, як меблі, постільна білизна, посуда – все є в нас. Єдине чого нам буде не вистачати – це наочності для занять з дітками. В  нас відкрито 6 груп для діток різного віку, від яслів до середньої групи, старшої групи ми не набрали ще. Тому що на другий рік в нас вже буде старша група своя».

Незважаючи на те, що тут немає старшої групи, завідувачка не приховує – садочок уже переповнений. У міському управлінні освіти це проблемою не вважають.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти:

«Я не можу сказати, що є проблема. Чому? Тому що відвідують садочок не 100%. 50-40%. Тому, я вважаю, що це нормально.  На відміну від сусідніх областей, ми ще в дуже добрих умовах. Зважаючи на те, що останніх 3-4 роки ми щорічно відкриваємо в межах 10-12 груп. Це багато».

Ідея відкрити новий садочок виникла близько двох років тому. Проте, спочатку вирішували питання з приміщенням, потім узгоджували документацію з Міносвіти та іншими установами. Також ремонтні роботи забрали багато часу. Але зараз дошкільний заклад цілком готовий до роботи.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Вже в цьому садочку враховані всі сучасні вимоги по енергоефективності, енергозбереженню. Цей садок так само, як садок, який відкривали на БАМі №4, зроблений вже з врахування ефективних енерготехнологій, спеціальні вікна, які зберігають тепло, спеціальне утеплення фасаду проведено, всередині все обладнання енергоефективне, починаючи від пральних машинок, завершуючи тим обладнанням, яке стоїть на кухні».

ДАРИНКА:

«- Ти йдеш в цей садочок?

– Так.

– А скільки тобі років? 

-Що тут сподобалося найбільше?

-Що тут є?

-Ігрушки.

-А які?

-Всякі».

ВАСИЛЬ:

«Ми дочекались цього свята, що наша донечка сьогодні пішла в садочок. Це для нас дуже велика подія, ми на цей садочок дуже-дуже довго чекали. Хочу дуже щиро подякувати, що в сьогоднішній прекрасний День знань наші діти переступили поріг нового садочку. В цей садочок будуть кожен день ходити велика кількість дітей і діти будуть з радістю його відвідувати, і тут створені всі на сьогоднішній день умови, які потрібні для дітей».

І батьки, і діти від свого нового садочка у захваті.

АРІНА:

«- А ти вже ходила в садочок чи зараз вперше?

-Колись ходили, вже не ходим.

-Хочеш в садочок чи ні?

-Хочу.

-А що ти там будеш робити?

-Гратися і вчитися».

АЛЬОНА і РОМАН:

«Ходила вона вже в приватний садочок деякий час, тому що не було місця в нас в державному садку. Потім, коли ми почули, що має відкриватися цей садочок, ми стали на чергу, і дуже задоволені, що прийшли. Тут дуже гарно, новенькі ліжечка, столики, іграшки. Вона не хотіла йти, нам «па-па» вже давала. Каже: «Все, йдіть, я вже буду залишатися».

Наразі дитсадок №3 буде виховувати більше двох сотень дітей.

 

залишіть коментар