На розвиток Шумської ОТГ виділили 16 мільйонів гривень

Автор:     Опубліковано: 28 Вересня 2016 о 18:45    544 переглядів

Реформа децентралізації продовжує працювати. Близько мільйона гривень із державного бюджету отримало  село Сураж, Шумського району на реконструкцію газової котельні у школі-дитсадку, де навчаються майже 200 учнів та 40 дошкільнят. Тепер навчальний заклад обігріватимуть твердопаливним котлом.

ВОЛОДИМИР ПЛЕТЮК, голова Шумської об’єднаної територіальної громади:

«Те, що зараз відкривається ця котельня, це перший об’єкт в області, який відкривається за кошти з державного бюджету допомоги об’єднаним громадам. І дійсно такий об’єкт показовий тим, що відкривається котельня, яка буде працювати на альтернативних видах палива, що дасть суттєво зекономити майбутні ресурси і вивільнити їх для фінансування інших статей бюджету, які передбачено на наступний рік».

Ще однією хорошою новиною ділиться влада Шумська. Вже незабаром тут запрацює новий Центр надання адміністративних послуг. На реконструкцію приміщення та оснащення витратили понад 1,5 мільйона гривень: з місцевого бюджету та за рахунок проекту Євросоюзу під назвою «Місцевий розвиток, спрямований на громаду».

ЮРІЙ ГОЛОВАТЮК, голова Шумської РДА:

«Центр надання адміністративних послуг потрібен в першу чергу для того, щоби максимально спростити для простих людей, для громадян спілкування з державою. Пришвидшити всі дозвільні процеси, які тільки можливі в нашій державі – від отримання дозволів на будівництво до отримання земельної ділянки. І включно з отриманням паспортів, як громадянських, так і закордонних».

Також у Шумську завершують ремонт даху школи №1. На цей об’єкт із державного бюджету виділили близько півтора мільйона гривень. Ще понад 4 мільйони використають на ремонт дороги.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Це не просто територіальна реформа, це реформа, котра дає результат. Шумська громада є передовою в питаннях реалізації реформи і треба відзначити, що вона отримала найбільшу суму – майже 16 мільйонів гривень державної субвенції на підтримку новоутвореної територіальної громади».

залишіть коментар