Новий прокурор Тернопільщини відзвітував про роботу

Автор:     Опубліковано: 8 Вересня 2016 о 19:09    295 переглядів

Свою першу прес-конференцію зібрав нещодавно призначений прокурор Тернопільської області. Зустріч із журналістами В’ячеслав Перч почав з того, що розповів про зміни, які відбулися, зокрема, кадрові.

ВЯЧЕСЛАВ ПЕРЧ, прокурор Тернопільської області:

«Особи, які відчули, що не можуть задовольняти ту чи іншу ділянку роботи в тому об’ємі, який від них тепер вимагається, перейшли на більш нижчу або з меншим обсягом роботи. Деякі звільнились взагалі. Вже почався новий конкурс на вакантні посади, тривати він буде, здається, до 30 вересня».

Наразі, повідомляють у відомстві, є близько 10-ти тимчасово вакантних посад прокурорів у місцевих прокуратурах і 3 адміністративні посади. До слова, заступників новий прокурор вже має – це Микола ГолОмша, Ігор МУкан та Олег Галицький.

Відзвітував прокурор і про результати роботи. Зокрема, запевняє, ефективнішою стала позовна діяльність.

ВЯЧЕСЛАВ ПЕРЧ, прокурор Тернопільської області:

«Заявлено було позовів на суму 163 з половиною мільйони гривень, а повернуто (уже виконано, тобто) коштів на суму 192 з половиною мільйони гривень. Чому така різниця? Справа в тому, що воно має накопичувальний характер, і  ті позови, які в минулому році подавалися, вони реалізовуються от десь на теперішній час. Але, щоб було зрозуміло, за цей рік уже повернуто 154 мільйони гривень».  

Торкнувся, В’ячеслав Перч і розслідування актуальних кримінальних проваджень. Увагу, розповідає,  у прокуратурі зосередили на пріоритетних напрямках. До прикладу, йде боротьба із незаконним гральним бізнесом, наразі розпочали 3 кримінальних провадження. Ще 10 впродовж серпня-вересня розпочали за фактами виявлення злочинів, пов’язаних із надрокористуванням. Працюють також у напрямку виявлення незаконної вирубки лісу.

ВЯЧЕСЛАВ ПЕРЧ, прокурор Тернопільської області:

«Розпочато ряд кримінальних проваджень, але приклад я вам один тільки. Це за актом розтрати службовими особами Бережанського районного державного агропромислового підприємства «Бережанирайагроліс», шляхом зловживання службовим становищем, ввірених їм лісових ресурсів, на загальну суму понад 2 мільйони гривень провели незаконну вирубку лісів».

Крім того, звітує прокурор області, розслідують злочини у бюджетній та економічній сферах, ухилення від сплати податків, борються з корупцією, земельними правопорушеннями.

Додамо, із серпня у прокуратурі області створили спеціальну електронну скриньку – prok@oblproc.gov.te.ua, куди можна повідомити про неправомірні дії, до прикладу, чиновників і правоохоронців, або ж про інші порушення закону. Усі не анонімні повідомлення розглядатиме керівництво прокуратури.

 

 

залишіть коментар