Перша школа з поліцейським профілем з’явилась на Тернопільщині

Автор:     Опубліковано: 1 Вересня 2016 о 19:22    768 переглядів

Новий пілотний проект в галузі освіти стартував у Тернопільській області. У селищі міського типу Дружба, що на Теребовлянщині, відкрили «Школу успіху», де з’явився юридично-поліцейський профіль.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУНП в Тернопільській області:

«За ініціативою радника міністра внутрішніх справ – Михайла Володимировича, ми починаємо особливе партнерство з вашою школою і чекаємо запрошення на додаткові заняття, на роз’яснювальну роботу, на показові виступи. Ми очікуємо партнерської роботи для того, щоб ви, діти, бачили і розуміли ту нелегку роботу».

МИХАЙЛО АПОСТОЛ, радник міністра МВС України

«Ми надіємся і віримо, що пройде не так багато років і ви станете нашою гордістю. Для цього у вас повинно бути одне – амбіції. І сила волі, і велике бажання. Ми вам будемо допомагати. І сьогодні ваша школа – це приклад буде для всієї України».

Після урочистостей школярі мали можливість ознайомитися із зброєю та спецзасобами, які їм демонстрували тернопільські поліцейські. А також познайомились із службовою собакою – Річі.

ЯРОСЛАВ ТАРНОПІЛЬСЬКИЙ, учень 11-го класу Дружбівської ЗОШ І-ІІІст.:

«Цього року тільки перший рік таке в нашій школі, переформування нашої школи. Це цікаво також і мені. І буде пов’язано з моєю майбутньою професією. Якщо чесно, то я хотів поступати на митника, йти на митницю і, думаю, це якраз мені пригодиться, такі зачатки якраз».

ВАЛЕНТИНА МАСЛЯНКА, директор Дружбівської ЗОШ І-ІІІст.:

«Школа від загальноосвітньої школи перейшла і взяла на себе зобов’язання вводити багатопрофільність завдань. Це є вимога часу, це є реформа освіти і зроблено для того, щоб максимально дати можливість дітям розкрити свої здібності, проявити ініціативу в виборі професії, не чекати спокійно, що воно і як буде».

З нагоди свята з школярами провели патріотичний вишкіл представники громадської організації «Захисти свій дім», які запевнили – відвідуватимуть дітей і надалі.

 

залишіть коментар