Поляки хочуть допомогти Тернополю стати більш інвестиційно привабливим

Автор:     Опубліковано: 20 Вересня 2016 о 19:38    433 переглядів

Сьогодні у Тернополі перебувала делегація Міністерства економічного розвитку Польщі. В рамках свого візиту гості презентували проект співпраці Міністерства розвитку Республіки Польща з українськими партнерами, який планують реалізувати протягом 2016-2017 років. 

Представники польського уряду та гості з міст Кельце і Битом завітали сьогодні у Тернопіль, в рамках проекту, покликаного сприяти інвестиційній привабливості України.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Вони хочуть презентувати тут, в Тернополі, свої пропозиції стосовно розвитку підприємництва в Польщі, зокрема в цих містах. Напередодні ми отримали від них ряд запитань, які їх цікавили стосовно міста Тернополя, для того, щоб налагодити співпрацю, дати якісь свої пропозиції, польська сторона отримає сьогодні презентацію про місто Тернопіль, про наші інвестиційні можливості і ми дуже розраховуємо, що ми зможемо з ними спільно реалізувати тут проекти, в Тернополі, тому що для нас сьогодні важливо не лише ті кошти, які може місто залучити потенційно від Європейського союзу, для нас дуже важливо, власне, той досвід, який вже мають поляки».

Окрім того, зазначив міський голова, досвід, яким поділяться нові партнери, стане корисним і у подальшому розвитку Тернополя в цілому.

КШИШТОФ ШІВЕК, представник Міністерства розвитку Республіки Польща

«Наша мета, це передусім почати, впровадити, провести і успішно завершити проект підтримки для України, передусім для малого і середнього бізнесу. Цей проект ми реалізуємо спільно з Міністерством регіонального розвитку та з Міністерством розвитку і торгівлі України. Цей проект буде реалізовуватися в кількох областях України і ми почали його саме звідси, вчора ми були у Львові і сьогодні ми в Тернополі».

ДАРІУШ ВОЙТАШЕК, представник Польського агентства розвитку підприємництва

«Головне завдання нашого агентства, відповідно до статуту,  це підтримка, сприяння і розвиток малого та середнього бізнесу. Але йдеться тут не виключно про фінансову підтримку, яка є дуже важлива, але також ми підтримуємо ці компанії в інформаційно-консультаційному обсязі. І цей  аспект має велике значення. Наше агентство має вже в своєму досвіді дуже багато інструментів, які використовує в цьому напрямку і переконане, що може його використати і тут, на українському ринку».

У Тернополі польській делегації представили інвестиційні переваги міста, стратегію та перспективи обласного центру. В свою ж чергу гості, презентували модель розвитку підприємництва у Польщі.

 

залишіть коментар