Привітали підприємців

Автор:     Опубліковано: 1 Вересня 2016 о 19:20    220 переглядів

Щороку, у першу неділю вересня, в Україні відзначають День підприємця. Зі слів міського голови Сергія Надала, Тернопіль потрохи наближається до того рівня, на якому працюють європейські країни, коли 70 відсотків бюджету формує малий і середній бізнес. Сьогодні, з нагоди професійного свята, місцеві представники бізнесу приймали вітання.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Великі слова вдячності від мене особисто, від всіх тернополян вам, вашим колективам, за збільшення платежів, за те, що, незважаючи на ситуацію, яка погана з економікою в державі, ви, все ж таки, працюєте, збільшуєте, навіть, свої обсяги виробництва, збільшуєте найманих працівників, принаймні, не скорочуєте, що кожного року йде зростання заробітної плати. Люди мають роботу, люди мають, за що купити собі продукти харчування, місто має збільшення надходжень. І навіть ті добрі проекти, які реалізуються в місті, те, що місто розбудовується, розвивається, в першу чергу, завдяки вам, і всім податкам, які платите ви».      

ПЕТРО ЯКИМЧУК, начальник Тернопільської ОДПІ ГУ ДФС в Тернопільській області:

«Від імені фіскальної служби хочу подякувати вам за свідому вашу позицію стосовно сплати податків, стосовно робочих місць, стосовно організованих нових робочих місць. . Сьогодні тут є і ті підприємці, які мають найбільшу кількість робочих місць, тут є і ті підприємці, які мають найбільшу сплату до місцевого бюджету, тут є ті підприємці, які зробили найбільший приріст робочих місць».

У Тернополі розвиток підприємництва намагаються всіляко підтримувати, у місті працює низка відповідних програм. А на останній сесії депутати прийняли рішення про зменшення розміру сплати пайової участі за будівництво для тих підприємців, які будуть створювати нові робочі місця і будувати виробничі приміщення. Ще одна ініціатива стосується оренди землі.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Діючий закон говорить: якщо підприємець має в оренді землю, не порушує законодавства, своєчасно сплачує податки, йому автоматично може бути продовжений термін дії договору оренди. Тому є пропозиція, вже підготовлено проект рішення, який буде винесений на чергову сесію міської ради: всім суб’єктам господарювання, підприємцям, фірмам, юридичним особам, населенню, в яких договори оренди землі  завершуються в 16 або на початку 17 року, прийняти одне-єдине рішення, в якому написати: автоматично продовжити дію договору оренди на 5 років з моменту її завершення».      

залишіть коментар