Скільки тернополяни платитимуть за опалення, залежатиме від погоди

Автор:     Опубліковано: 28 Вересня 2016 о 18:46    826 переглядів

Ще першого липня тарифи на централізоване гаряче водопостачання та опалення для тернополян зросли майже вдвічі. Особливо відчутним це стане з початком нового опалювального сезону. Зокрема, що стосується тепла, то мешканці житлових будинків, обладнаних будинковими лічильниками, та абоненти, які встановили квартирні засоби обліку, платитимуть з розрахунку 1249 гривень 15 копійок за одну гігакалорію. Для тернополян, помешкання яких тепловими лічильниками не обладнані, квадратний метр опалюваної площі коштуватиме 30 гривень 52 копійки. Втім, оскільки з грудня минулого року нарахування відбувається за іншою методикою, у скільки реально обійдуться такі послуги, залежатиме від погоди.

НАТАЛІЯ КРАСІЦЬКА, начальник служби збуту теплової енергії КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«Якщо тариф становить 30 гривень 52 копійки на температуру – 0,5 зовнішнього повітря, значить, якщо температура буде вища – тариф буде менший».

Якщо ж середня температура буде нижчою, готуйтеся платити більше.

НАТАЛІЯ КРАСІЦЬКА, начальник служби збуту теплової енергії КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«Що стосується гарячої води – за умови підключення рушникосушильника вартість одного кубічного метра буде коштувати 72 гривні 74 копійки, і за умови відсутності рушникосушильника – 67 гривень 11 копійок за кубічний метр».

У службі збуту теплової енергії нагадують – споживачі мають право звернутися за субсидією.

НАТАЛІЯ КРАСІЦЬКА, начальник служби збуту теплової енергії КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«Але, відповідно до 48 пункту 630 постанови, по закінченню опалювального сезону теплокомуненерго подає на перерахунок субсидій. Тому в повідомленні про субсидії є обов’язкова частка платежу, яка не відміняється протягом опалювального сезону. І я нагадую і прошу наших споживачів дотримуватися і, все-таки, здійснювати ці платежі, відповідно тих повідомлень, які їм буде вручено відділом субсидій, для того, щоб по закінченню сезону не виникали борги і не було зайвих питань».

 

залишіть коментар