«Тернопільелектротранс» визнали одним із кращих в Україні

Автор:     Опубліковано: 23 Вересня 2016 о 19:00    185 переглядів

Місто вкотре має чим пишатись. Комунальне підприємство «Тернопільелектротранс» зайняло друге місце у конкурсі на краще підприємство міського електротранспорту за результатами роботи у ІІ кварталі цього року .

Корпорація «Укрелектротранс» спільно з галузевою профспілкою підсумували роботу  підприємств міського електротранспорту зі всієї України і визнали тернопільське одним із кращих. Серед критеріїв, за якими оцінювали підприємство були: кількість випуску одиниць електротранспорту на лінії, кількість наявних тролейбусів, показники збору виручки на 1 кілометр. Оцінювали і своєчасність виплати заробітної плати працівникам та її середньомісячний розмір. Також враховували кількість закуплених і капітально відремонтованих тролейбусів, розповідає директор комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»

«Ми здаємо копії балансів і здаємо такий звіт, він є затверджений по роботі підприємства, тобто пробіг, порушення – не порушення, травматизм – відсутність травматизму, відсутність аварійності, тобто це все показники, за кожен показник дається відповідний бал, набирається сума балів і відповідно далі сортується».

Участь в конкурсі взяло 19 підприємств міського електротранспорту України. У своїй групі тернопільське КП посіло друге місце. Андрій Мастюх зазначає, ця відзнака є вже не першою.

 АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»

«Ну дивіться, якщо по планових показниках, ми мали перевезти 2 мільйони 86 тисяч пасажирів, то ми перевезли 2 мільйони 600 тисяч пасажирів, я думаю це непоганий ріст, відповідно ми добилися регулярності руху, ви бачите, що з регулярністю руху в нас порядок, ми працювали безаварійно, ми не мали нещасних випадків як в транспорті, так і безпосередньо в себе на виробництві, я рахую що це найважливіше, що може бути у підприємстві і тим не менше, виплачена своєчасна заробітна плата працівникам».

До слова, першістю  Тернопіль поступився Вінниці.

 

залишіть коментар