Тернопільська артбригада відзначить другу річницю створення

Автор:     Опубліковано: 8 Вересня 2016 о 19:10    389 переглядів

Тернопільській окремій артилерійській бригаді виповнюється 2 роки. Створили її у вересні 2014-го в місті Яворів. На початку 2015-го  року бригада отримала пункт постійної дислокації у Тернополі.

СЕРГІЙ БАРАНОВ, командир Тернопільської окремої артбригади

«За такий короткий проміжок часу, частина вже набула повних спроможностей, повністю озброєна новітніми зразками техніки, сформовані всі підрозділи, проходить ряд інших вже заходів в частині. Частина зараз виконує завдання в зоні ведення бойових дій, виконує їх успішно, всі завдання, які поставлені перед частиною – справились в повному об’ємі».

Зараз бригада  активно відновлює військові містечка, зокрема у Теребовлі і Чорткові, зазначає Сергій Баранов. Та запрошує контрактників.

СЕРГІЙ БАРАНОВ, командир Тернопільської окремої артбригади

«Людей безумовно ми набираємо, зараз вже якісна іде зміна особового складу. Якщо 14-й рік і 15-й фактично були мобілізовані, то зараз вже активно, згідно рішення Президента йде набір військовослужбовців служби за контрактом і, в принципі, у нас в цьому плані досить непогані показники, я сподіваюсь, що до кінця 16-го року ми фактично перейдемо повністю на військову службу за контрактом. Буде певний відсоток, безумовно, солдат строкової служби, але вже зараз основна маса –  це військовослужбовці служби за контрактом».

Також цьогоріч кращі військовослужбовці окремої артилерійської бригади взяли участь і  у військовому параді в Києві, присвяченому 25-ій річниці Незалежності.

МИКОЛА ЄРЬОМЕНКО, заступник командира Тернопільської окремої артбригади з озброєння

 «Період підготовки до самого параду тривав приблизно до двох місяців, в нас залучалося техніки близько 25 одиниць, яка приймала участь на параді, забезпечувала підготовку до цього заходу і приблизно до 70-ти чоловік особового складу. Техніка, яка залучалась на парад було отримана нашою частиною, тому що техніка, яка знаходиться в зоні АТО, жодної одиниці не було залучено до параду, а після параду ту техніку, яку ми отримали, відповідно вже була розподілена з зону проведення АТО».

З нагоди другої річниці створення артбригади, військовослужбовці підготували чимало урочистостей.

ЮЛІЯ ШКУГРА, т.в.о. помічника заступника командира бригади по роботі з особовим складом

«З 9 до 10 години в нас проходять урочистості з нагоди святкування другої річниці, тоді з 10 до 11:30  в нас буде святковий концерт за участі заслужених артистів України.  З 11:30 до 16:00 в нас на спортивному майданчику нашої військової частини буде  показ техніки і озброєння, також буде працювати польова кухня, де всі бажаючі зможуть скуштувати каші солдатської, попити чаю, гарно відпочити».

Відвідати заходи запрошують усіх охочих.

залишіть коментар