Тернопільська артилерійська бригада запрошує на службу за контрактом

Автор:     Опубліковано: 23 Вересня 2016 о 19:00    645 переглядів

У Тернопільській окремій артилерійській бригаді кличуть на  військову службу за контрактом. Зі слів виконувача обов’язків командира, із врахуванням звільнення військовослужбовців, які були мобілізовані під час шостої хвилі, вакантних посад  буде близько півтисячі.

ВАЛЕНТИН КОЗЛОВЕЦЬ, т.в.о. командира Тернопільської окремої артилерійської бригади:

«Із них 120 – офіцерських. В основному, це артилеристи мають бути, але можуть бути також і фахівці по роботі з особовим складом, технічного спрямування, забезпечення».   

Вид, а, відповідно, і термін контракту залежить від того, хто прийшов влаштовуватися на службу.

СЕРГІЙ ДМИТРЕНКО, помічник начальника відділення персоналу Тернопільської окремої артилерійської бригади:

«Люди, які зовсім не служили, вони йдуть на 45 днів на навчання. Терміни контрактів для солдатів, сержантів – 3 роки, для офіцерів – 5. Громадянам, яким понад 45років – тільки до закінчення особливого періоду».   

ВАЛЕНТИН КОЗЛОВЕЦЬ, т.в.о. командира Тернопільської окремої артилерійської бригади:

«Крім того, для військовослужбовців, які вже проходили службу в нашій частині або в іншій частині, і приймали участь в Антитерористичній операції, ну, це несуттєво, але проходили службу, були звільнені, зараз є можливість заключити контракт на півроку».  

Військовослужбовцям обіцяють гідну зарплату – від понад 7 тисяч гривень. Чим вища посада – тим більше платитимуть. Можливість кар’єрного росту також, запевняють, є. Крім того, раз в рік військовослужбовці отримуватимуть матеріальну допомогу на оздоровлення та для вирішення соціальних питань. Додаткову грошову нагороду отримують військові, що виконують завдання в зоні АТО. Втім, це ще не всі соціальні гарантії, які передбачені.

ВАЛЕНТИН КОЗЛОВЕЦЬ, т.в.о. командира Тернопільської окремої артилерійської бригади:

«Вирішується питання на рахунок компенсації за піднйом житла. Для офіцерів воно вирішено, зараз вирішується питання щодо надання такої компенсації для військовослужбовців військової служби за контрактом. Служба, відповідно, зараховується до загального стажу. Право на отримання житла – існує в нас житлова комісія, починаючи від приписки при військовій частині стає на чергу військовослужбовець. Ну і плата за комунальні послуги – тільки 25 %».

Також тернополяни при вступі на військову службу за контрактом отримують одноразову допомогу з міського бюджету у розмірі 10 тисяч гривень. Охочим влаштуватися на таку роботу слід звертатися у військовий комісаріат за місцем проживання.

 

залишіть коментар