Тернопільські патрульні перевіряють підозрілих осіб

Автор:     Опубліковано: 23 Вересня 2016 о 19:00    721 переглядів

12-го вересня на території України розпочались дві поліцейські операції, які спрямовані на забезпечення громадського порядку. В рамках проведення операції «Розшук» патрульні перевіряють людей. А під перевірку в рамках операції «Автомобіль» підпадають транспортні засоби.

ВОЛОДИМИР СТРУК – начальник УПП в м. Тернопіль:

«Номер кузова, документи, по всіх базах даних на предмет його розшуку, даного транспортного засобу. Чи збігаються всі номера агрегатів з реєстраційними документами. По особах – перевіряють всіх підозрілих, і не тільки підозрілих, по тому чи також вони не перебувають в розшуку. Також в нас є список адрес, де потенційно можуть бути люди, які перебувають в розшуку. Щоденно од’їжджаються приміщення, квартири, будинки, де можуть бути громадяни, які знаходяться в розшуку». 

Володимир Струк розповідає, такі перевірки дають свій результат.

ВОЛОДИМИР СТРУК – начальник УПП в м. Тернопіль:

«В нас вже перевірено більше 1200 громадян і 4-х громадян вже було знайдено, які перебували в розшуку за кримінальні злочини. По автомобілях в нас є 4 транспортних засоби, які документи були підроблені, мали ознаки підроблених. Один автомобіль був в угоні, вкрадений і 4 автомобілі в нас по розшуку державної виконавчої служби – ми знайшли».

Володимир Струк розповідає, вже незабаром один із патрульних автомобілів обладнають інформаційно-аналітичною системою автоматичного сканування державних номерних знаків «Рубіж».

ВОЛОДИМИР СТРУК – начальник УПП в м. Тернопіль:

«І, патрулюючи місто, всі автомобілі, які їдуть попереду будуть скануватися державні номерні знаки і автоматично перевірятися автомобілі. Це дуже ефективна річ. Камери сканують державний номерний знак і автоматично перевіряють номерний знак, чи вони знаходяться в розшуку, відповідне є кодування. Тобто, за яким кодом розшуку: чи виконавча служба, чи кримінальне правопорушення, чи, можливо, за крадіжку, чи це є угон».

залишіть коментар